#739
Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
#46
#304W. Claes
“Grazende koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#99Emile BulckePeriod: 1875-1963
“Bloemenvaas met asters.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs et asters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
“Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.
#239Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871
#801Athena
Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.
#309
#848
Vaas van Boheems kristal, in de massa paars gekleurd.
#866
#350
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’un solitaire central de ± 1,88 ct. K p2.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 3700 / 3900 -
#275
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 1 ct et une opale ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 550 / 650