Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Le sommeil”. Een litho naar een werk van Paul Delvaux, uitgegeven bij “Le bateau lavoir” 1972.
“Le sommeil”. Een litho naar een werk van Paul Delvaux, uitgegeven bij “Le bateau lavoir” 1972.

“Le sommeil”. Een litho naar een werk van Paul Delvaux, uitgegeven bij “Le bateau lavoir” 1972.

“Le Sommeil”. Litho d’après une oeuvre de Paul Delvaux. Ed. Le Bateau Lavoir 1972.
Dim. 16 x 22 cm
SKU: 0702170639.
Category: Grafiek.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #639
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #429
    Staf De Smedt

    “Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.

    “Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #710
    Robert Benard
    Period: 1734 - 1777

    Een lot kopergravures: - 8 exemplaren met als thema “Alphabets Anciens et Modernes” en “Marines” uit “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” van Denis Diderot en Jean Le Rond d’ Alembert. Parijs, 1763 & 1769. - 4 exemplaren met als thema “Art Militaire” uit “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Parijs, Pancoucke - Luik, Plomteux, 1789. - 8 exemplaren met als thema “Histoire Naturelle, Ornithologie”.(..)

    Lot de 20 gravures sur cuivre: - 8 exemplaire aux thèmes “Alphabets Anciens et Modernes” et “Marines” de “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” par Denis Diderot et Jean Le Rond d’ Alembert. Paris, 1763 & 1769. - 4 exemplaires au thème “Art Militaire” de “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Paris, Pancoucke - Liège, Plomteux, 1789. - 8 exemplaires au thème “Histoire Naturelle, Ornithologie”. (..)
    No longer available
    Dim. 35 x 22 & 18,5 x 22 & 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    Een paar schotels van Delfts aardewerk. Blauw en wit decor. Gemerkt van De Byl.

    Paire de plats en faïence de Delft à décor bleu et blanc. Marque de De Byl.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #404

    Een lot grafiek, bestaande uit twee etsen van Albert Geudens (één zonder kader) en een kleurenets van Roger Hebbelinck. de laatste genummerd 275/300.

    Lot de gravures comprenant deux eaux fortes par Albert Geudens (une sans cadre) et une eau forte en couleurs par Roger Hebbelinck numérotée 275/300.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #234
    R. Collin

    “Mariae Annae Neoburgicae Palatinae.” XVIIIde eeuwse gravure.

    “Mariae Annae Neoburgicae Palatinae”. Gravure du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #414
    Jef Vaes

    “Save us, het laatste gebed der vogels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.

    “Save us, la dernière prière des oiseaux”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 6/10 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #232
    Dominique d’Orange

    “Terrasgezicht”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 1061/1250 buiten de plaat.

    “Vue de terrasse”. Sérigraphie. Signée et numérotée 1061/1250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #367

    Een paar messingen neobarokke kandelaars.

    Paire de candélabres de style baroque en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #654

    Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.

    Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 75
  • #394
    Louis Icart

    “Dame met kaarten”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Dame aux cartes”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een paar messingen schijfkandelaars.

    Paire de bougeoirs aux disques en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #424

    Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.

    Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304

    “Akker” & “Anatomie der Liebe III”. Een lithografie en een kleurenets. De eerste gesigneerd, genummerd 7/15 en gedateerd 1975. De tweede gesigneerd ‘Jeliuck’, genummerd 3/4 en gedateerd ‘70. Tsjechië.

    “Akker” et “Anatomie der Liebe III”. Une litho et une eau forte en couleurs. La première signée, numérotée 7/15 et datée 1975. La deuxième signée Jelluck, numérotée 3/4 et datée ‘70. Travail tchèque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    “De slag om Deurne tussen de Spanjaards en de Staatsknechten, waarbij de kerk en het dorp afbrandden”. Een oude gravure door Fr. Hoberger.

    “La bataille de Deurne entre les espagnols et les soldats de l’état pendant laquelle l’église et le village brûlaient”. Ancienne gravure par Fr. Hoberger.
    No longer available
    Dim. 19 x 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #14
    Eugéne Joors
    Period: 1850 - 1910

    “Christus met de doornkroon”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Le Christ à la couronne d‘épines. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #672
    Chikanobu

    Een ingekleurde Japanse houtsnede met een voorstelling van vier Geisha’s. Eind XIXe eeuw.

    Gravure sur bois japonaise en couleurs représentant quatre geisha. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442

    “Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.

    “Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #94

    Een lot van vier grafische werken, bestaande uit een interieur van Pieter Stobbaerts; een lithografie van Michaux; een ets van E. Tyck en een gravure naar Linnig.

    Lot de quatre oeuvres graphiques comprenant un intérieur par Peter Stobbaerts, une lithographie par Michaux, une eau-forte par E. Tyck et une gravure d’après Linnig.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #24

    Een lot van vijf kaders met olieverfschilderijen en reproducties.

    Lot de cinq cadres contenant des peintures à l’huile et des reproductions.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #399
    Henri Thomas
    Period: 1878 - 1972

    “La toison de Phryné”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Met toeschrijving.

    “La toison de Phryné”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche. Avec attribution.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #62
    Marie Segers
    Period: 1922 - 1979

    “Damesportret”. Aquatint en droge naald. Toegeschreven aan.

    “Portrait de dame”. Aquatinte et pointe sèche. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 35 x 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #792

    Een ex libris, toegeschreven aan Félicien Rops.

    Ex Libris attribué à Félicien Rops.
    No longer available
    Dim. 14 x 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #700

    Een lot lithografieën met betrekking tot architectuur: - 6 exemplaren met als thema “Le Moyen-age Monumental et Archeologique. Lemercier, Parijs. - 11 litho’s van architectonische studies van verschillende ontwerpers. - 4 aquatinten van Castellin, Rossi.

    Lot de lithographies concernant l’architecture: - 6 exemplaires avec comme thème “Le Moyen-age Monumental et Archéologique. Lemercier, Paris. - 11 lithos d’études architecturales par différents dessinateurs. - 4 aquatintes par Castellin, Rossi.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een lot gravures, waarbij 8 exemplaren met als thema gevangenis en 13 exemplaren met als thema beroepen.

    Lot de gravures dont 8 exemplaires traitant des prisons et 13 exemplaires traitant des professions.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #371

    Een paar kandelaars van verguld brons in de vorm van een reiger op een schildpad.

    Paire de candélabres en bronze doré en forme de héron sur une tortue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632
    Romain Steppe
    Period: Antwerpen, 1859-1927

    “Rivierlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #627

    Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en telkens één peridot van ± 2,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et chaque fois d’un péridot de ± 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,08 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #197

    Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.

    Bain marie en argent sterling ajouré.
    No longer available
    Dim. 740, 31 g Ø 23 cm
    Estimate: € 320 / 420
  • #201

    Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.

    Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #275

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en telkens één saffier van ± 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et chaque fois un saphir de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #175

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer met parels.

    Collier en or jaune 18 ct avec perles.
    No longer available
    Dim. 7,81 g
    Estimate: € 160 / 250
  • #774
    Langlois naar Duché de Vancy

    Twee gravures: uit de “Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (in passepartout) en “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (ingekleurd, ingelijst).

    Deux gravures de l’”Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (dans un passe partout) et “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (colorée et encadrée).
    No longer available
    Dim. 28 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #723
    Jaeger

    “Petite Neuchateloise”. Een mini muziekklokje met handgeschilderde bloemen.

    “Petite Neuchateloise”. Pendule miniature à la musique décorée de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een Guanyin op draak van verzilverd metaal. Chinees werk.

    Guanyin sur dragon en métal argenté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #283
    Yves Lohe

    “Handen”. Een beeldje van verguld brons. Gesigneerd. We voegen er een klein beeldje van een Britse politieagent aan toe.

    “Mains”. Statuette en bronze doré. Signée. Nous ajoutons une petite statuette représentant un agent de police britannique.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More