Other lots by Muller
Other lots in this auction
-
#44
“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#349Nicolas GuerardPeriod: 1680 - 1738
“Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.
Hephaistos / Vulcanus . Une gravure ancienne.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#286
Een verguld houten faldistorium met kussen.
Un faldistorium en bois doré avec coussin.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 150 / 180 -
#561
Een grote bolle vaas van Chinees porselein met een decor van pioenen en vogels en met vergulde teksten op kobaltblauwe fond.
Un grand vase rond en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'oiseaux et de textes dorés sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#483
Vijftien diverse porseleinen borden met Chinese en Japanse decors. Chinees werk.
Quinze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations chinoises et japonaises. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#149Alphonse MoraPeriod: 1891-1966
“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#135
Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
Chaîne à maillons en or jaune 18 K.No longer availableDim. 13,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#643Goebel, Germany
“Sister” & “Brother”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 95 & 98.
Sister & Brother . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No 95 & 98.No longer availableDim. h: 14,5 c mEstimate: € 80 / 100 -
#433
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personnage à la tête amovible. Poterie. Attribué à Johan Lewi.No longer availableDim. H. 34,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#273Swarovski
“Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown . Edition spéciale. Dans la boîte d'origine. Edition limitée 1999. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6
Een grote plantenstaander van gedreven messing, gedecoreerd met bloemen en leeuwenkoppen met ringen.
Un grand support de plante en laiton ciselé décoré de fleurs et de têtes de lion avec anneaux.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#681Royal Schwabap
Een driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Garniture en porcelaine en trois parties, décorée d'un décor multicolore de couples parmi les fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60 / 80