Similar lots by type
-
#212
Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400/600 -
#605
Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.
Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. 92 x 130 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#580
Een commode tombeau, gefineerd met meerdere houtsoorten, met bronsbeslag en een roze marmeren blad. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan het blad.
Une commode tombeau, différents bois de placage, montures en bronze et tablette en marbre rose. XIXième siècle. Petit dégât à la tablette.No longer availableDim. 87 x 110 x 58 cmEstimate: € 300/500 -
#164F. A. Philippe (?)
“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#606
Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/220 -
#31Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-Gand
Een barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 111 cmEstimate: € 120/200 -
#632
Een lot kunstboeken. Twee boeken over Fernand Khnopff en Zes boeken over James Ensor. Waaronder “James Ensor tekeningen en prenten”; Mercatorfonds; 1987, “ Bij Ensor op Bezoek”, Pandora, “James Ensor - De bende van Oostende”, Gemeentekrediet, 1996 etc...
Lot de livres d’art. Deux traitant sur Fernand Khnopff et six sur James Ensor. Dont “James Ensor, tekeningen en prenten”, Mercatorfonds 1987. “Bij Ensor op bezoek”, Pandora. “James Ensor - De bende van Oostende”. Gemeentekrediet 1996 etc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#118
Een verguld bronzen haardscherm in Lodewijk XVI, versierd met strikken, guirlandes en een wapen met doedelzak en een fakkel.
Un pare-feu en bronze doré Louis XVI, décoration de noeuds, de guirlandes et une arme et cornemuse ainsi qu’une torche.No longer availableDim. 75 x 74 cmEstimate: € 150/200 -
#556
Een Duitse ééndeursvitrine van notenhoutfineer met vlakken van wortelnoot. Onderaan twee gebogen paneeldeurtjes en op leeuwenpoten. XIXe eeuw.
Une vitrine allemande à une porte en bois de placage de noyer avec des parties en bois de ronce. En dessous se trouvent deux portes à panneaux courbés sur pieds griffes. XIXième siècle.No longer availableDim. 178 x 84 x 37 cmEstimate: € 200/240 -
#196
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 2000/2400 -
#576
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 120/200 -
#624
Een lot kunstboeken. Waaronder Mondigliani, Permeke, Matisse en de school van Sint - Martens - Latem uitgegeven door het Mercatorfonds. Zes delen.
Lot de livres d’art. Dont Mondigliani, Permeke, Matisse et l’école de Laethem. Mercatorfonds. Six volumes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#420
Een nachtkastje van mahoniehoutfineer met een deurtje onderaan, een compartiment met klapblad in het midden en een lade onder het beige marmeren blad. XIXe eeuw. Schilfer aan het blad.
Une table de nuit en bois de placage acajou à une porte, un compartiment avec tablette abattante au milieu et un tiroir sous la tablette en marbre beige. XIXième siècle. Eclat.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 30/50 -
#639
Een lot boeken aangaande Eugeen Van Mieghem. Waaronder “Eugeen Van Mieghem Een kunstenaar van het volk”; E. Joos, Uitg. De Brauwere, 2001, 2 dl. “ Stemmen over Eugeen Van Mieghem”; vzw Eugeen Van Mieghem, 2012. En enkele boeken met tekeningen van Van Mieghem.
Lot de livres traitant sur Eugeen Van Mieghem. Dont “Eugeen Van Mieghem Een kunstenaar van het volk”; E. Joos, Ed. De Brauwere, 2001, 2 vol. “Stemmen over Eugeen Van Mieghem”; vzw Eugeen Van Mieghem, 2012. Et quelques livres aux dessins par Van Mieghem.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#793
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd en verguld hout, de bekleding van naaldwerk met een decor van koppels en bloemen. Tijdperk Lodewijk XVI. Zeer sletig.
Paire de fauteuils en bois doré et sculpté. Recouverts de tapisserie à décors de fleurs et de couples romantiques. Epoque Louis XVI. Usés et en très mauvais état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#217
Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 280 cmEstimate: € 100/180 -
#651
Een paar gelakte stoelen, bekleed met rood fluweel. Laat XIXe eeuw.
Une paire de chaises laquées avec revêtement en velours rouge. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#587Chartier F.
Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.
Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#252J. Steerlinck
Een architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#598
Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#566
Een Napoléon III ééndeursmeubel van gefineerd hout met gebogen panelen, versierd met marquetterie van meerdere houtsoorten en verguld bronsbeslag. Met roze marmeren blad. XIXe eeuw.
Un meuble Napoléon III à une porte en bois de placage aux panneaux courbés, décoration de marqueterie de différentes sortes de bois et montures en bronze. Tablette en marbre rose.No longer availableDim. 106 x 114 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#6
Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80/100 -
#404
“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#595
Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en een kleine lade onder het roze marmeren blad.
Commode en placage d’acajou ouvrant à trois grands et un petit tiroir. Tablette en marbre rose. France, époque rose.No longer availableDim. 104 x 120 x 53 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#156
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#90
Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van vogeltjes van email gezet op grijze parels.
Broche en or jaune 18 ct en forme de petits oiseaux en émail et sertie de perles grises.No longer availableDim. 15,61 gEstimate: € 650/750 -
#448
Verguld en gelakt paneel met personages. China, XIXde eeuw.
Un panneau argenté et doré de personnages. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#644
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de domestique dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 90/120 -
#92Philippe DupieureuxPeriod: °1944
“Vissersboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#263
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee kleine vaasjes, een schaaltje, een deksel en een etui met achttien lepeltjes met vermeil. We voegen er asbak met een reliëfdecor aan toe.
Un lot d’argent, comprenant deux petits vases, une coupelle, un couvercle et un étui contenant dix-huit petites cuillères avec du vermeil. Nous ajoutons un cendrier à décor en relief.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#288
“Margaretha van Oostenrijk”. Notenhouten beeld. Gesigneerd J. Kuhn.
“Marguerite d’Autriche”. Une statue en noyer sculpté. Porte la signature J. Kuhn.No longer availableDim. H. 63cmEstimate: € 40/60 -
#664Vic Verleyen
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120/180 -
#321
“The young nigger bank”. Een gepolychromeerd metalen spaarpot.
”The young nigger bank”. Une tirelire en métal polychrome.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#332Henri Cassiers
“Schets met Hollandse vrouwen”. Houtskool. Gemonogrammeerd.
”Croquis , femmes hollandaises”. Fusain. Porte un monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 17,5cmEstimate: € 80/120 -
#582
Een eikenhouten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Petite table en chêne de style Louis XVI.No longer availableDim. 90 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#135
Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700/800