Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Le Vieux Compagnon”. Gravure. E.A.
Kurt Peiser
Period: 1887-1962

“Le Vieux Compagnon”. Gravure. E.A.

”Le Vieux Compagnon”. Une gravure. E.A.
Dim. 46 x 34,50 cm
SKU: 1911190032.
Categories: Verzilverd, Zilver.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #32
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #371

    Een verzilverd metalen bestek in bestekkoffer. Voor twaalf personen. Enkele stukken manco.

    Une ménagère et couverts en métal argenté pour douze convives. Quelques pièces manquantes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #54
    Loritat (?)

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #407

    Een zeer gevarieerd lot oude foto’s op papier en op glas met zeer uiteenlopende thema’s, alsook enkele boeken ivm fotografie, enz...

    Un lot varié de photographies anciennes à thématiques divers, des livres, etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #279
    Alphonse Proost
    Period: Sint-Niklaas 1880 - Berchem 1957

    “Vrouw in een straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd

    ”Femme dans une allée”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #33

    Een vaas van gesatineerd blauw glas met een tinnen bladerdecor. Begin XXe eeuw.

    Un vase en verre satiné bleu à décor de feuillage en étain. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #449
    Roelant

    “Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.

    ”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 44 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden geweven hanger.

    Un pendentif tissé en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 31,37 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #438

    Een barokke kerkkandelaar van gedreven messing met een voorstelling van het Lam Gods.

    Un candélabre d’église en laiton repoussé, représentation de l’Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #121
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van zwart leder met een geweven motief. Met spiegeltje en aankoopbewijsje. Met stofhoes.

    Un sac à main en cuir noir à motif tissé. Avec petit miroir et reçu d’achat. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #391

    “Antwerpen.” NV Gevaert 1951 - Van Uffelen en Claes. We voegen nog andere documenten met betrekking tot Antwerpen toe. O.a ‘Waar is de tijd.’

    Antwerpen.” NV Gevaert 1951 - Van Uffelen et Claes. Nous ajoutons d’autres documents en relation avec Anvers, dont ‘Waar is de tijd’.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #250
    Audemars Piguet Genève

    Een 18 karaats wit gouden automatische herenhorloge met 18 karaats wit gouden polsband.

    Une montre pour homme en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. 106,90 g
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #208

    “Jezus sterft aan het kruis”. Een ovaal reliëf van pijpaarde in fraai gebeeldhouwde lijst. XIXe eeuw.

    ”Jésus meurt à la Croix”. Un relief ovale en terre de pipe avec encadrement en bois sculpté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm; 80 x 49 cm (lijst)
    Estimate: € 300 / 350
  • #124
    Albert Steel

    “vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.

    ”Vase et roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More