Other lots in this auction
-
#53Val St. Lambert
Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen leeuwen in het decor. Allen gemerkt en in origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal incolore, décors de lions engravés. Avec marques et dans étui d’origine.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50/60 -
#156
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200/240 -
#750
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#431
Houten koffertje met koperen slot. Chinees werk.
Un petit coffre en bois au fermoir en cuivre. Travail chinois.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 30/40 -
#197
“Bacchantisch tafereel”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Clodion.
Un groupe de Bacchantes en bronze d’après Clodion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 440/480 -
#602
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850/900 -
#636
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#690
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#54
“Arbeiders met trekpaarden op een werf”. Een ets. Niet gesigneerd.
”Ouvriers et chevaux de trait au chantier”. Une eau-forte. Non-signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 20/30 -
#786
Een salontafeltje van gefineerd hout in Régencestijl, versierd met bloemenmarquetterie.
Une table de salon en bois de placage style régence à la décoration de marqueterie fleurie.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 30/50 -
#457
Een Afrikaanse mannenbuste uit malachiet.
Un buste masculin en malachite.No longer availableDim. h 13,5 cmEstimate: € 100/120 -
#508
Gelede helmmasker van gebeeldhouwd hout. Yoruba, Nigeria.
Masque casque Gelede en bois sculpté. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100/180