Other lots in this auction
-
#138Jager
Een verzilverd metaal bestek voor 12 personen in ménagère. 84 stuks.
Une ménagère et service à couverts pour 12 personnes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#127H. Minten
“De waarzegster.” Beeld uit notenhout. Gesigneerd.
”La diseuse de bonnes aventures”. Une statue en noyer. Signée.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 50 / 80 -
#553
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin debout en porcelaine blanche monochrome d’après le blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 160 / 180 -
#117
Drie lithostenen voor boekhoudkundige documenten. Marseille, einde XIXde eeuw.
Trois pierres à lithographies pour documents de comptable. Marseille, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#701
Een paar vazen van Imari-porselein met een decor van vogels en bloemen in cartouches.
Une paire de vases en porcelaine Imari, décor de fleurs et d’oiseaux en cartouche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#441
Twee groepjes van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Deux groupes en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#497
Een paar borden van Japans porselein met decors van bloemen, vogels en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine du Japon, décor de fleurs, oiseaux et chauve-souris. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#387
Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200 / 300 -
#499Charles Szymkowicz
“Petit Monsieur.” Pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Petit Monsieur”. Dessin sur papier. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#149Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#622Lea D’Huyvetter
“Vissers te Oostende”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Pêcheurs à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 80 / 120