#432
#341
Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
#160
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,85 ct et d’un diamant central de ± 0,61 ct Color G VVS1.No longer availableDim. 3,24 gEstimate: € 2400/2600 -
#710
Een Louis Philippe schouwspiegel met resten van verguldsel.
#553
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
#345
#610Heriz
#186
#125
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 650/750 -
#698
#207
Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
#250
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un rubis en forme de coeur de ± 8 ct et d’un diamant en forme de goutte de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 2000/2300