Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Leeuw van aardewerk op marmeren voetstuk. Gemerkt en Made in Belgium.
A. Cardi

Leeuw van aardewerk op marmeren voetstuk. Gemerkt en Made in Belgium.

Un lion en faïence sur socle en marbre. Marque et fabrication belge.
Dim. L. 48 cm
SKU: 2011180333.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #586

    Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.

    Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.
    No longer available
    Dim. 226 x 211 x 86 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #379
    Camille Heinrichs

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #7
    Val St. Lambert

    Een groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.

    Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #767

    “ Tour de France 100 jaar: 1903 - 2003 “ . Fotoalbum over de ronde van frankrijk.

    ”Tour de France 100 jaar : 1903 -2003”. Un album photo du Tour de France.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 24
  • #10

    Een antieke pince-nez met gedeeltelijk 9 karaats gouden montuur en in originele doos. Niet compleet.

    Un pince-nez antique, monture partiellement en or 9 ct et dans sa boîte d’origine. Pas complet.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #759

    Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.

    Un régulateur en noyer à colonnes laquées noir.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595

    Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.

    Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.
    No longer available
    Dim. 236 x 240 x 83 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #580

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 360 x 252 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #568

    Danseres van gebeeldhouwd ivoor. Indisch werk.

    Une danseuse en ivoire sculptée. Travail indien.
    No longer available
    Dim. H. 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.

    Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 194 x 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #321

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon, een kruisbeeld met lindenhouten corpus en een engel.

    Un lot de sculptures en bois, comprenant une pleurante d’après un exemple de la tombe de Isabelle de Bourbon, un crucifix au corpus en tilleul et un ange.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469
    Jean Bilquin
    Period: °1938

    “compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/25 buiten de plaat.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More