Other lots in this auction
-
#378Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.
Vase en cristal avec col vert. Avec marque.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555SABA
Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type Dino-P. Bouwjaar 1931.
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#805
Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
Lampe à suspendre vintage à trois abat-jour en couleurs et à monture en laiton.No longer availableDim. l: 172 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574
“Abstract”. Papier op doek.
“Abstrait”. Papier sur toile.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346
Een oud scheepsroer (Ø 90 cm), een messingen schroef en een kleine messingen patrijspoort (glas gebarsten, Ø 34 cm).
Un gouvernail ancien (Ø 90 cm), une hélice et un hublot (verre cassé, Ø 34 cm).No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#404Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107
Een sierterrine van Italiaans aardewerk, versierd met meerkleurige taferelen in reliëf.
Terrine décorative en faïence italienne décorée de scène polychromes en relief.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#21
Een paar miniaturen met hond en hond & kat. Olieverf op paneel.
Paire de miniatures représentant un chien et un chien et un chat. Huile sur panneau.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69
“Het lossen van de vangst”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“La décharge des poissons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#620
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 255 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597
Een kalebasvaas van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van talrijke personages op terrassen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en gouden veld. Oren in de vorm van gestileerde draken in roestrood en goud. Canton, XIXde eeuw.
Gourde en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages sur des terrasses, entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et or. Anses en forme de dragons stylisés en rouille et or. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#91Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een meisjesbuste van diverse soorten albast op grijs marmeren sokkel. Gesigneerd achteraan.
Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre gris. Signé au verso.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 240