Similar lots by type
-
#148
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus op zwart marmeren sokkel. Met cachet.
Danseur . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus sur un socle en marbre noir. Avec cachet.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200/240 -
#518
“Tapijtenhandelaar”. Een bronzen beeldje met meerkleurig patina. Naar een werk van Franz Bergman.
Marchand de tapis . Une statue en bronze à patine multicolore. D'après une œuvre de Franz Bergman.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220/260 -
#457
Een leeuw van gepatineerd brons. Japan, tijdperk Meiji. Onderaan gemerkt.
Un lion en bronze patiné. Japon, époque Meiji. Marqué en bas.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 260/300 -
#491
“Jager”. Een Afrikaans houten beeld.
Hunter . Une statue africaine en bois.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 60/100 -
#544
Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.
Sculpture africain en bois ornée de petites perles et coquilles.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#174
Een bronzen vrouwentorso met donker patina.
Un torse de femme en bronze à patine sombre.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1200/1400 -
#547
“Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.
Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.No longer availableDim. 5 x 20 x 13 cmEstimate: € 160/180 -
#164
“Jong vrouwelijk naakt”. Een donkergepatineerd bronzen beeld naar een werk van Jozef Cantré.
Jeune femme nue . Une statue en bronze patiné foncé d'après une œuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 650/700 -
#537
Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.
Un gorille en plastique de style Pop Art.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 140/180 -
#197
“Kleine ballerina”. Een bronzen beeld naar een werk van Dégas. Op arduinen voetstuk.
Petite ballerine . Une statue en bronze d'après une œuvre de Dégas. Sur un piédestal en pierre bleue.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 240/260 -
#589
Een arduinen vide-poche met een meerkleurig gepatineerd bronzen jachthondje.
Une vide-poche en pierre bleue avec un chien de chasse en bronze patiné multicolore.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 85/100 -
#124
Een gepolychromeerd beeld van Maria met slang onder haar voet. Met zilveren kroontje.
Une statue polychrome de Marie avec un serpent sous le pied. Avec une couronne en argent.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 120/200 -
#262Goebel & Märklin
“Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.
À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90/110 -
#178
“Emanuel Filibert van Savoye”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar het monument te Turijn uit 1838, ontwerp van Carlo Marochetti. Met bronsgarantiestempel.
Emanuel Filibert de Savoie . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après le monument de Turin de 1838, dessinée par Carlo Marochetti. Avec cachet de garantie en bronze.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 250/350 -
#201
“Paarden”. Een groep van zamak op sokkel van arduin en onyx. Gesigneerd.
Chevaux . Un groupe de régule sur une base en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/200 -
#504
Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.
Sculpture africaine en bois ornée de clous.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120/200 -
#528
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
Satyre musicien . Une sculpture en bronze brun patiné.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/200 -
#405
Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.
Un cobra de verre vénitien coloré.No longer availableDim. (h: 73 cm)Estimate: € 100/150 -
#577
Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.
Une tête de Bouddha en grès de style khmer, Cambodge. Sur piédestal.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160/180 -
#154
“De bronstijd”. Een bronzen beeld naar een werk van Rodin op beige marmeren sokkel.
L'âge du bronze . Une statue en bronze d'après une œuvre de Rodin sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360/380 -
#688
Twee oude houten hoedenvormen.
Deux vieilles formes de chapeau en bois.No longer availableDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 25/35 -
#158
“Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.
Centurion romain . Une statue en bronze d'après une œuvre de A. Carrier.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 750/1000 -
#183Edmont De ValeriolaPeriod: 1877 - 1956
“Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Pompier avec fille sauvée . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 42 + 6 cmEstimate: € 320/360 -
#173Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933
“Belluaire”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigeerd.
Belluaire . Une statue en bronze patiné brun. Signée.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 1900/2300
Other lots in this auction
-
#58
Een scribaan van notenhoutfineer, versierd met inlegwerk in de stijl van Boulle.
Un scriban en placage de noyer décoré de marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 30 x 30 cm (gesloten)Estimate: € 70/100 -
#189Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Strandzicht bij stormachtig weer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la plage par temps orageux . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500/700 -
#251Maurice Herbeau, Lille
Een Frans aardewerken wasbak met messingen kraan en afloop. Gesigneerd. Bijgevoegd een bijpassend zeepbakje.
Un évier en faïence française avec robinet et drain en laiton. Signé. Joint un porte-savon assorti.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80/120 -
#1
Een parkiet van meerkleurig en verguld porselein. Gemonteerd op een lampvoetje. Beschadiging aan een vleugeltje.
Perruche en porcelaine multicolore et dorée. Montée sur un pied de lampe. Aile endommagée.No longer availableDim. h: 14 cm (beeldje)Estimate: € 50/60 -
#339
Drie diverse Oosterse armbanden van gedreven en gegraveerd zilver. Zonder merken.
Trois bracelets orientaux différents en argent repoussé et gravé. Sans marques.No longer availableDim. 197 gEstimate: € 40/60 -
#175
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400/1600 -
#273
Een lot aardewerk, bestaande uit een amfoorvaas met bloemendecor, een sierbord van Quimper een vaasje van Gouds aardewerk (De Olde Kruyk) en een dekselpot van Bergens steengoed (Armogrès).
Un lot de poterie composé d'un vase amphore à décor floral, d'une assiette décorative de Quimper, d'un vase en poterie de Gouda (De Olde Kruyk) et d'un pot avec couvercle en grès de Bergen (Armogrès).No longer availableDim. h: 14 - 38 cmEstimate: € 50/80 -
#226
Een naaitafeltje van notenhoutfineer met twee laden en een klapblad.
Une table à coudre en placage de noyer avec deux tiroirs et un plateau rabattable.No longer availableDim. 80 x 50 x 40 cmEstimate: € 150/160 -
#520
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#576
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100/150 -
#38Val-Saint-Lambert
Kratervormige art deco vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en forme de cratère en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60/100 -
#387
Een snaarinstrument, gemaakt met een schildpadschild.
Un instrument à cordes fait avec une carapace de tortue.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 60/100