#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#445Een Louis XV tafeltje. Marqueterie, verguld en met bloemenmotief.
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#222Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#494Salvador Dali“La fontaine”. Litho met goudverf. Gesigneerd en genummerd 1/25 buiten de plaat.
"La fontaine". Lithograph with gold paint. Signed and numbered 1/25 outside the plate.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 200 / 220 -
#76Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#24Een lot van zes Venetiaanse modeprenten. Aquarel op papier. gemonogrammeerd GB.
A lot of six Venetian fashion prints. Watercolour on paper. monogrammed GB.No longer availableDim. + - 20 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#358Een lot van twee zagemannetjes, 19de eeuws, met één staander (recenter).
Lot of two saw men, 19th century, with one upright (more recent).No longer availableDim. h 29 & h 42 cmEstimate: € 25 / 40