Other lots by Jespers
-
#422Floris Jespers
“L’idiote”. Ets. Getekend buiten de plaat. Afb. “Griet” n° 63.
”L’idiote”. Une eau-forte. Signée hors planche. “Griet” n° 63.No longer availableDim. 7 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#294Floris Jespers
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#279Floris Jespers
“Landschap met paarden”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
”Paysage et chevaux”. Techniques mixtes. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#143
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250 / 400 -
#455
Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 53 cm Ø 23 cmEstimate: € 360 / 420 -
#814
Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
Un fauteuil à bascule en hêtre plié dans le style Thonet.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#6
Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100 -
#589
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250 / 350 -
#45
Twee paar verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 100 / 150 -
#569
Een Sankyo CME-666 Hi-focus filmcamera voor Super 8 film, met twee projectoren en een montagetoestelletje.
Une caméra Sankyo CME-666 Hi-focus pour film Super 8. Avec deux projecteurs et un appareil à montage.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,29 gEstimate: € 200 / 300 -
#636Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#660
Een pendule van blauw en wit aardewerk met koperen monturen.
Une pendule en faïence bleue et blanche aux montures en cuivre.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#492
“Surrealistisch naakt”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Robert Meyten.
”Nu surréaliste”. Huile sur toile. Dédié à Robert Meyten.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#345
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een korfje bezet met half edelstenen.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de panier sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,78 gEstimate: € 100 / 150