#825
Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
#886I Giuzzini
Een Italiaanse designlamp van kuststof en chroom. Gemerkt.
#838
Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.
#800
Een paar gedreven koperen fotolijsten.
#872
“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#138
“Zittend naakt”. Metaal en gips.
#462Athena
Een oude pop met kleertjes. Gemerkt.
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“De naaister”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”La couturière”. Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 59 x 70,5 cmEstimate: € 80/120 -
#816
Een Chinees wollen karpetje.
#382
Een collectie loden soldaatjes met een boek over uniformen.
#44Célestine Vermoelen
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 25/35