Other lots by Zero Halliburton
#665Zero Halliburton
Een licht beige cosmetica case van aluminium.
#525Zero Halliburton
Een zwarte aktetas van aluminium.
#505Zero Halliburton
Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#545Zero Halliburton
“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#605Zero Halliburton
Een licht grijze mini aktetas van aluminium.
#585Zero Halliburton
“Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.
#625Zero Halliburton
Een grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 150
#600
#217Frans De BeulPeriod: 1849-1919
“Herder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#513
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en topazen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 c et de topazes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 9,33 gEstimate: € 900 / 1000 -
#6
Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.
#760Longchamp
Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.
#677
Bar en bois dur chinois à décor sculpté d’oiseaux et de fleurs. L’intérieur tournant à deux tiroirs, une cave à bouteilles ainsi que des places pour des bouteilles dans les portes. Tablette abattante. Sur roulettes.No longer availableDim. 106 x 88 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#544Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182
”Moïse et le serpent”. Encre de Chine sur papier. Porte une signature De Freij. 1786.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 400 / 500 -
#382Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Haven”. Litho. Genummerd 6/150.
#354
“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
#290
Un diamant naturellement brun-jaune de taille émeraude dans un certificat fermé AIG. 0,99 ct. SI1.No longer availableEstimate: € 900 / 1000