Similar lots by type
-
#32Jozef Heymans
“De landbouwer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”L'agriculteur”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25/40 -
#9Leonor Fini
“Jonge vrouw”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 53/175 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 53/175 hors planche.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#454Frans ClaessensPeriod: 1885 - 1968
“Moeder en kind”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 48 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#359
Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Trois gravures en couleurs par Jean Benoit Winckler du XVIIIème siècle :- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#492Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.
”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#22
“Kasteel van Schoten”. Een met de hand ingekleurde oude kopergravure door Franz Ertinger.
”Château de Schoten”. Une gravure sur cuivre mise en couleurs à la main par Franz Ertinger.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 25/40 -
#682
“Geisha’s”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Geishas”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#39Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Vrouw in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 155/300 buiten de plaat.
”Femme et intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 155/300 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 42,5 cmEstimate: € 30/50 -
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#439Emiel HoornePeriod: °1951
“Kleurmenger”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 48/250 buiten de plaat.
”Mélangeur de couleurs”. Une lino. Signée et numérotée 48/250 hors planche.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#4Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016
“Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.
”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 23 cmEstimate: € 25/50 -
#694
“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#42
“Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.
”Voilier sur mer agitée”. Une lithographie d’après un travail par Plugger Jacob.No longer availableDim. 24,5 x 37 cmEstimate: € 30/50 -
#79Felix De BoeckPeriod: 1889 - 1995
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/100.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 20/100.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 120/140 -
#469Walter Brems
“Vrouw met libel”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘88 buiten de plaat.
”Femme et libellule”. Une sérigraphie. signée et datée ‘88 hors planche.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#44James Ensor
“Le lampiste”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”Le lampiste”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga
“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120/200 -
#502Daniel Monic
“Olifanten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
”Eléphants”. Une lithographie. Signée et numérotée 8/40 hors planche.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 120/140 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420/500 -
#349
Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#452Jozef W. CornelisPeriod: °1941
“Personages”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Personnages”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 26,5 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#509
“Brigitte Bardot”. Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. Une sérigraphie d’après Andy Warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130/150
Other lots in this auction
-
#215
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,14 ct. en met een grijze Tahitiparel van 9,40 mm.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de 0,14 ct et une perle de Tahiti grise de 9,40 mm.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 300/400 -
#51
Een staande lamp van gebeeldhouwd en getorst eikenhout.
Un lampadaire en chêne sculpté et torsadé.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 60/100 -
#1Daum France
Een karaf van kleurloos kristal met een gekleurde haan als stop. Onderaan gemerkt.
Une carafe en cristal incolore avec un bouchon en forme de coq polychrome. marque sous la base.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40/50 -
#24
“Edel koppel” Een ingekaderde tapisserie. XIXe eeuw.
”Couple de noblesse”. Une tapisserie encadrée. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#525
“Man met koord en tentakel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Homme avec une corde et tentacule”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#112
Een taartschep, een slabestek met been en twee vorken en twee lepels van zilver. Gemerkt en in originele doos.
Une pelle à tarte, un couvert à salade décoré d’os et deux cuillères en argent. Avec marques et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#473
Een tazza van Imariporselein met messingen monturen en voet, versierd met leeuwenkoppen.
Un tazza en porcelaine Imari à montures en laiton et pied au décor de têtes de lions.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#766
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 150 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#299
“Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.
”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#163
“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.
”Le Christ ressuscité”. Une statue en bois sculpté sur socle. +- 1600.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250/400 -
#521Swarovski
Een lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100/150 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze Tahitiparels parels van 9,90 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles de Tahiti grises de 9,90 mm.No longer availableEstimate: € 450/550