#578
Een lot van 3 grote recente Imari borden en 1 Arabisch Chinese stijl bord.
#456
Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
#91
‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
"Musicians." Two bronze figurines on pink marble. Bear signature.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#7
Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#197
Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#66
Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#421
Een lot van 3 uit jade gesculpteerde snuisterijen.
A lot of 3 trinkets sculpted from jade.No longer availableEstimate: € 125/150 -
#304A. Gudens
“Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.
#149G. De Wit
#169
#384
Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.
#114Felix Eyskens
“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100/150