#511KadjarEen tapijt van Louis Depoortere.
A carpet by Louis Depoortere.No longer availableDim. 253 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#413Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40 / 60 -
#253LaflorEen zuurgeëtst vaasje met bloemdecor. Gemerkt.
An acid-etched vase with floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Een lot van 7 albasten beeldjes van vogels waarvan 4 op een drinkschaal. Enkele vertonen kleine schade.
A lot of 7 alabaster figurines of birds, 4 of which on a drinking bowl. Some show minor damage.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 70 / 80 -
#327Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#244Peter Olsen“Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#318Willy VandersteenEen lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#670Een gevarieerd lot van 5 stoelen met gestoffeerde zitting en 1 met rieten bekleding.
#166Een Indische legkast met gepatineerde look.
An Indian wardrobe with a patinated look.No longer availableDim. 163 x 101 x 46cmEstimate: € 120 / 200 -
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#462Van Apple“Salvador Dali” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 15/25.
“Salvador Dali” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 15/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280