#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
#689Een rijkelijk gebeeldhouwd notenhouten buffetje met een klapblad bovenaan, twee deuren versierd met heraldische leeuwen, waarachter één verborgen lade. Kariathiden op de stijlen en versierde zijden. Einde XIXde eeuw.
A richly carved walnut sideboard with a hinged top, two doors adorned with heraldic lions, behind which is a hidden drawer. Caryatids on the columns and decorated sides. Late 19th century.No longer availableDim. 80 x 100 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#523Gabriel à ParisEen Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
#624Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Frans Van Tongerloo“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
#405E. AllebéEen collage met een zeer vroege vorm van verkeersagressie, dit volledig gemaakt met postzegels. Draagt rechts onder de naam Ed. Allebé.
A collage depicting an early form of road rage, entirely made with postage stamps. Signed in the bottom right by Ed. Allebé.No longer availableDim. h 28 x b 43 cmEstimate: € 80 / 120