Similar lots by type
-
#154Jan Michiel RuytenPeriod: 18813 - 1881
“De lezeres”. Een studietekening. Potlood op papier. Gesigneerd.
”La lectrice”. Un dessin d’étude. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kasteel Kleidal, Aartselaar”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
”Kasteel Kleidal. Aartselaar.” Une eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 35,5 cmEstimate: € 40/50 -
#444
“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#339Lucas Vorsterman
“De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.
“L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.No longer availableDim. 58 x 43,8 cmEstimate: € 60/100 -
#802
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#72Serge Creuz
“Bloesems”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 136/170 buiten de plaat.
”Floraisons”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 136/170 hors planche.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#59Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op de kathedraal van op de Oude Koornmarkt”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 20/100 buiten de plaat.
”Vue sur la cathédrale sur le Vieux Marché aux Céréales”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 20/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#449Joseph DelfossePeriod: 1888 - 1970
“Landschap”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Paysage”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 26x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#132Walter Sauer
“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd ‘12’ en gedateerd 1920 buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une lithographie. Signée et numérotée ‘12’ et daté 1920 hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 180/240 -
#784Alphonse LamottePeriod: 1844 - 1914
“Classicistisch naakt”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 51/300. We voegen er een gravure van een naakt met twee putti van Smeeton & Tilly aan toe.
“Nu classique”. Une gravure. Signée et numérotée 51/300. Nous ajoutons une gravure d’un nu et deux putti de Smeeton & Tilly.No longer availableDim. 51 x 27 & 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 80/100 -
#29
“Vrouwelijk naakt”. Een ets naar een werk van Félicien Rops. Draagt monogram F.R. buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#454Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#522Tumarkin
“Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.
“Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.No longer availableDim. 41 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#519Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90/120 -
#204Salvador Dali
“The emerald table”. Een zeefdruk op zijde. Gesigneerd in de plaat, genummerd 1268/2000. Met certificaat.
“The emerald table”. Une sérigraphie sur soie. Signée dans la planche, numérotée 1268/2000. Avec certificat.No longer availableDim. 75 x 75 cmEstimate: € 320/380 -
#242Roland De Winter
“Zittende vrouw”. Een zeefdruk uit de reeks “De dans der uren”. Gesigneerd en genummerd X/50.
“Femme assise”. Une sérigraphie venant de la série “La danse des heures”. Signée et numérotée X/50.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#789
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#682
Een reeks van zes etsen, waaronder Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, ...
Un lot de six eaux-fortes, par Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#392
“De vogels der Nederland”. Herman Schlegel. Drie uitgaven met ingekleurde litho’s van vogels. Dertien prenten werden ingekaderd. Eind XIXe eeuw.
“Les oiseaux des pays Bas”. Herman Schlegel. Trois éditions contenant des lithographies d’oiseaux. Treize images sont encadrées. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#344
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#12
Een lot van vijf grafische werken:- “Ex Libris - Herzog Géza”. Stanislav Kulhanek. (13,5 x 9,5 cm)- “1932”. Joris Minne (13 x 10 cm)- “Brunette”. Henri Thomas (30 x 24 cm)- “Damesportret”. H. Buisseret (23,5 x 17 cm)- “Tango n1 1990”. Meysmans. (13 x 11 cm)
Un lot de cinq oeuvres graphiques:- “Ex Libris - Herzog Géza”. Stanislav Kulhanek. (13,5 x 9,5 cm)- “1932”. Joris Minne (13 x 10 cm)- “Brunette”. Henri Thomas (30 x 24 cm)- “Portrait de dame”. H. Buisseret (23,5 x 17 cm)- “Tango n1 1990”. Meysmans. (13 x 11 cm)No longer availableEstimate: € 50/60 -
#14Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Etude de patronne”. Een ets. Gemonorameerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
”Etude de patronne”. Une eau-forte. Porte un monogramme dans la planche et une signature hors planche.No longer availableDim. 7,5 x 6 cmEstimate: € 30/40 -
#334
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne naar Nicolas Poussin. Een gravure in twee delen, enkele vochtvlekken.
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne d’après Nicolas Poussin. Une gravure en deux parties, quelques taches d’humidité.No longer availableDim. 58 x 86 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#604
Een oude amfoor in smeedijzeren staander. Schade aan de rand.
Amphore antique dans un support en fer forgé. Dégât au rebord.No longer availableDim. h: 103 cm (met staander)Estimate: € 80/120 -
#693
Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.
Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100/120 -
#319Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#190
Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en één grote parel.
Broche d’époque Victoria en or jaune 218 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 400/500 -
#10Tissot, Rodania, Nivada
Drie verschillende vergulde dameshorloges.
Trois montres de dame dorées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#397Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal.
Un pied de lampe en cristal rose.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30/40 -
#537
Twee porseleinen bordjes, waarbij het kleine Chinees, met een blauw-wit landschapsdecor, het andere Japans, met een floraal decor. Het eerste met een haarscheur. Beide XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une petite chinoise, avec un décor de paysage bleu et blanc, l’autre assiette est japonaise, avec un décor floral. L’assiette chinoise comporte un cheveu.No longer availableDim. Ø: 16 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#586
Een gebeeldhouwde tweedeurskast in gotische stijl.
Une armoire à deux portes sculptée, style gothique.No longer availableDim. 149 x 156 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#193
Een paar vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen engelen en op marmeren voetstukken, versierd met verguld brons.
Une paire de chandeliers, style Empire, portées par des anges en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 2000/2200 -
#462
“L’Illustration”. Een lot van tien gebundelde jaaruitgaven, compleet van 1860 tot en met 1869, telkens in twee delen. 20 stuks.
”L’illustration”. Un lot de dix annuaires, complet de 1860 à 1869, chaque fois en deux parties. 20 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 400/600 -
#418
Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50/80 -
#559
“Compositie met vlakken”. Een houten kunstwerk. Draagt een handtekening op de verso ‘Nicholson’.
“Composition avec parties”. Une oeuvre en bois. Porte une signature ‘Nicholson’ au verso.No longer availableDim. 26 x 57 cmEstimate: € 150/180