#630
Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#293Lladro
‘The snowman’, een Lladro beeld, modelnr 5713 in originele verpakking.
"The snowman", a Lladro figurine, model number 5713 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40/60 -
#677T. Moretto
“De dirigent”. Een amusant biscuit beeldje. Gesigneerd.
"The conductor." An amusing biscuit porcelain figurine. Signed.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 25/35 -
#229Frans Van Tongerloo
“Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#327
Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#59J. Cuvelier
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#138Lladro
‘Southern Charm’, een Lladro beeld, modelnr 5700 in originele verpakking. Stang van de paraplu ontbreekt.
'Southern Charm', a Lladro figurine, model number 5700 in original packaging. Umbrella stick is missing.No longer availableDim. H: 26cmEstimate: € 150/250 -
#12
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw.
"Church Interior". Oil on canvas. Flemish School, 19th century.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 150/180 -
#645
Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#576
Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#678
Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#335
Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
To be rewired: a Marie-Therese chandelier with 5 arms.No longer availableDim. h 40 Ø58 cmEstimate: € 40/50