Other lots by Hergé
-
#173Hergé
De Avonturen van Kuifje. Drie albums.- “De Krab met de Gulden Scharen”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Rode rug, goede staat, randslijtage.- “De Schat van Scharlaken Rackam”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Gele rug, matige staat, lichte schade aan laatste pagina.- “De Zwarte Rotsen”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Blauwe rug. Goede staat, afgescheurde hoek van voorste schutblad.
Les aventures de Tintin. Trois albums. - "Le crabe aux pinces d'or". Edition en couleurs de 1947. Dos B. Dos rouge, bon état, usure des tranches. - "Le Trésor de Scarlet Rackam". Edition couleur de 1947. Dos de couverture B. Dos jaune, état moyen, légers dommages à la dernière page. - "Les Roches Noires". Edition couleur de 1947. Quatrième de couverture B. Dos bleu. Bon état, coin de garde déchiré.No longer availableEstimate: € 220/300 -
#163Hergé
Vier stripalbums.- Les Aventures de Tintin. “Les Bijoux de la Castafiore”. Hardcover na 2003, nieuwstaat.- Les Aventures de Jo, Zette et Jocko. “Le Testament de M. Pump” & “Destination New-York”. Uitgave 1951. Achterflap B5. Zeer goede staat.- We voegen er aan toe: Edgar P. Jacobs, “Le Mystère de la Grande Pyramide”. Tome II. Ed. Lombard 1955. Zeer goede staat, met Kuifjepunt.
Quatre albums de bandes dessinées. - Les Aventures de Tintin. Les Bijoux de la Castafiore. Relié après 2003, état neuf. - Les Aventures de Jo, Zette et Jocko. "Le Testament de M. Pump" & "Destination New York". Édition 1951. Quatrième de couverture B5. Très bonne condition. - Nous ajoutons : Edgar P. Jacobs, « Le Mystère de la Grande Pyramide ». Tom II. Éd. Lombard 1955. Très bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#153Hergé
Les Aventures de Tintin. - “Tintin en Amérique”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B1. Rode rug, lichtjes sletig, licht geschaafde randen, titelblad gescheurd en met kleefband.
Les Aventures de Tintin. - « Tintin et l'Amérique ». Edition couleur de 1947. Quatrième de couverture B1. Dos rouge, légèrement usé, tranches légèrement éraflées, page de titre déchirée et avec du ruban adhésif.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#143Hergé
Vier albums van Les Aventures de Tintin. - “Le Lotus Bleu” . Kleurenuitgave van 1949, Achterflap B3, Rode rug in redelijke staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, volledig blok, naam op achterflap.- “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, rode rug sletig, schutblad komt los.- “L’Etoile Mystérieuse”. Uitgave van 1946, Achterflap B1, blauwe rug, goede staat.- “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Kleurenuitgave van 1949, Achtrflap B3, rode rug redelijk goede s(..)
Quatre albums des Aventures de Tintin. - « Le Lotus Bleu » . Edition couleur de 1949, Dos B3, Dos rouge en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bloc complet, nom au dos de la couverture. - "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1948, quatrième de couverture B2, dos rouge usé, garde décollée. - "L'Etoile Mystérieuse". Edition de 1946, quatrième de couverture B1, dos bleu, bon état. - "Le Crabe aux Pinces d'Or". Edition en couleurs de 1949, Achtrflap B3, dos roug(..)No longer availableEstimate: € 400/500 -
#105Hergé
Les Aventures de Tintin. “L’Ile Noire”. Kleurenuitgave van 1944, Achterflap A23bis, Blauwe rug sletig, geschaafde harde kaft. Matige staat, goed, volledig blok.
Les Aventures de Tintin. "L'Ile Noire". Edition en couleurs de 1944, Dos A23bis, Dos bleu usé, couverture rigide éraflée. Etat moyen, bon, bloc complet.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#95Hergé
Les Aventures de Tintin. “L’Oreille Cassée”. Kleurenuitgave van 1944, Achterflap A23bis, Gele rug sletig, geschaafde harde kaft. Matige staat, goed, volledig blok, gelost.
Les Aventures de Tintin. "L'Oreille Cassée". Edition couleur de 1944, quatrième de couverture A23bis, dos jaune usé, couverture rigide éraflée. État moyen, bon, bloc complet, détaché.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#232Hergé
Les Aventures de Tintin. “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1947, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft, enkele potloodkrabbels. Goede staat, goed, volledig blok, binding ietwat gelost.
Les Aventures de Tintin. "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1947, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture légèrement frottées, quelques griffonnages au crayon. Bon état, bon bloc complet, reliure un peu lâche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#99Hergé
Les Aventures de Tintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, Gele rug in goede staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok, schutblad losgekomen.
Les Aventures de Tintin. "Leçon 7 Boules de Cristal". Edition couleur de 1948, Dos B2, Dos jaune en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bon bloc complet, la page de garde s'est détachée.No longer availableEstimate: € 250/300
Other lots in this auction
-
#647
Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
Un plat Art Déco et un pot décoratif en faïence.No longer availableDim. Ø 36 cm & h: 24 cmEstimate: € 30/35 -
#324
Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.
Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#518
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50 -
#77Val Saint Lambert
Een ronde vaas van kleurloos en groen kristal. Zonder merk.
Vase rond en cristal incolore et vert. Sans marque.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 18 cmEstimate: € 40/60 -
#692
Een ronde ijzeren tuintafel met marmeren blad. Het tafelblad is lichtjes verweerd.
Une table de jardin ronde en fer avec tablette en marbre. La tablette de la table est légèrement patiné.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 55 cmEstimate: € 100/120 -
#391
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en planten. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et végétaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#70
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 200/300 -
#165
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#367
Een lot van Vier stuks XVIIIe eeuws tin met een Lodewijk XVI doosje met guirlandes, een gemonogrameerde drinkbeker, een koffiepot en een zeldzaam ziekenkannetje met eikeltjes aan de klep.
Lot de quatre pièces en étain XVIIIe comprenant une boîte Louis XVI à guirlandes, une tasse à boire monogrammée, une cafetière et un rare pichet de malade avec des glands sur le couvercle.No longer availableDim. h: 9 - 23 cmEstimate: € 65/80 -
#194Prosper De Troyer
“Stilleven met konijn”. Een grafiettekening. Gesigneerd.
"Nature morte au lapin". Un dessin au graphite. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#192J. Bonalini
“Lezende Joodse man.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lecteur juif." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#678
Een klaroen en een autoklaxon van geel koper.
Un clairon et un klaxon de voiture en laiton.No longer availableDim. H:27&33cmEstimate: € 50/80