Other lots by Hergé
-
#173Hergé
De Avonturen van Kuifje. Drie albums.- “De Krab met de Gulden Scharen”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Rode rug, goede staat, randslijtage.- “De Schat van Scharlaken Rackam”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Gele rug, matige staat, lichte schade aan laatste pagina.- “De Zwarte Rotsen”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Blauwe rug. Goede staat, afgescheurde hoek van voorste schutblad.
Les aventures de Tintin. Trois albums. - "Le crabe aux pinces d'or". Edition en couleurs de 1947. Dos B. Dos rouge, bon état, usure des tranches. - "Le Trésor de Scarlet Rackam". Edition couleur de 1947. Dos de couverture B. Dos jaune, état moyen, légers dommages à la dernière page. - "Les Roches Noires". Edition couleur de 1947. Quatrième de couverture B. Dos bleu. Bon état, coin de garde déchiré.No longer availableEstimate: € 220/300 -
#163Hergé
Vier stripalbums.- Les Aventures de Tintin. “Les Bijoux de la Castafiore”. Hardcover na 2003, nieuwstaat.- Les Aventures de Jo, Zette et Jocko. “Le Testament de M. Pump” & “Destination New-York”. Uitgave 1951. Achterflap B5. Zeer goede staat.- We voegen er aan toe: Edgar P. Jacobs, “Le Mystère de la Grande Pyramide”. Tome II. Ed. Lombard 1955. Zeer goede staat, met Kuifjepunt.
Quatre albums de bandes dessinées. - Les Aventures de Tintin. Les Bijoux de la Castafiore. Relié après 2003, état neuf. - Les Aventures de Jo, Zette et Jocko. "Le Testament de M. Pump" & "Destination New York". Édition 1951. Quatrième de couverture B5. Très bonne condition. - Nous ajoutons : Edgar P. Jacobs, « Le Mystère de la Grande Pyramide ». Tom II. Éd. Lombard 1955. Très bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#153Hergé
Les Aventures de Tintin. - “Tintin en Amérique”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B1. Rode rug, lichtjes sletig, licht geschaafde randen, titelblad gescheurd en met kleefband.
Les Aventures de Tintin. - « Tintin et l'Amérique ». Edition couleur de 1947. Quatrième de couverture B1. Dos rouge, légèrement usé, tranches légèrement éraflées, page de titre déchirée et avec du ruban adhésif.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#143Hergé
Vier albums van Les Aventures de Tintin. - “Le Lotus Bleu” . Kleurenuitgave van 1949, Achterflap B3, Rode rug in redelijke staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, volledig blok, naam op achterflap.- “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, rode rug sletig, schutblad komt los.- “L’Etoile Mystérieuse”. Uitgave van 1946, Achterflap B1, blauwe rug, goede staat.- “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Kleurenuitgave van 1949, Achtrflap B3, rode rug redelijk goede s(..)
Quatre albums des Aventures de Tintin. - « Le Lotus Bleu » . Edition couleur de 1949, Dos B3, Dos rouge en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bloc complet, nom au dos de la couverture. - "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1948, quatrième de couverture B2, dos rouge usé, garde décollée. - "L'Etoile Mystérieuse". Edition de 1946, quatrième de couverture B1, dos bleu, bon état. - "Le Crabe aux Pinces d'Or". Edition en couleurs de 1949, Achtrflap B3, dos roug(..)No longer availableEstimate: € 400/500 -
#95Hergé
Les Aventures de Tintin. “L’Oreille Cassée”. Kleurenuitgave van 1944, Achterflap A23bis, Gele rug sletig, geschaafde harde kaft. Matige staat, goed, volledig blok, gelost.
Les Aventures de Tintin. "L'Oreille Cassée". Edition couleur de 1944, quatrième de couverture A23bis, dos jaune usé, couverture rigide éraflée. État moyen, bon, bloc complet, détaché.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#121Hergé
Les Aventures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Kleurenuitgave van 1946, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok.
Les Aventures de Tintin. "Le Lotus Bleu". Edition couleur de 1946, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture éraflées. Bon état, bon bloc complet.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#232Hergé
Les Aventures de Tintin. “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1947, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft, enkele potloodkrabbels. Goede staat, goed, volledig blok, binding ietwat gelost.
Les Aventures de Tintin. "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1947, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture légèrement frottées, quelques griffonnages au crayon. Bon état, bon bloc complet, reliure un peu lâche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#99Hergé
Les Aventures de Tintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, Gele rug in goede staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok, schutblad losgekomen.
Les Aventures de Tintin. "Leçon 7 Boules de Cristal". Edition couleur de 1948, Dos B2, Dos jaune en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bon bloc complet, la page de garde s'est détachée.No longer availableEstimate: € 250/300
Other lots in this auction
-
#321
Een personage en een romantische groep van monochroom aardewerk. Italiaans werk, onleesbaar gesigneerd.
Un personnage et un groupe romantique de poterie monochrome. Travail italien, signé de manière illisible.No longer availableDim. H:12-16cmEstimate: € 40/60 -
#265Le Tallec à Paris
Een dekselpot van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, vergulde motieven en blauwe banden. Onderaan gemerkt. We voegen er een aperitiefschaal van Pilivuyt met handgeschilderd bloemendecor aan toe.
Un pot à couvercle en porcelaine française avec un motif floral multicolore peint à la main, des motifs dorés et des bandes bleues. Marqué en bas. On y ajoute un bol apéritif de chez Pilivuyt au décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 60/80 -
#557
Een klein Chinees juwelenkabinetje met jade plaquettes. Inclusief slotje en sleuteltje
Une petite armoire à bijoux chinoise avec des plaques de jade. Comprend une serrure et une clé.No longer availableDim. H:18cmEstimate: € 60/80 -
#81Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Cupido & Psyche”. Een groep van wit terracotta. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900
« Cupidon & Psyché ». Un groupe de terre cuite blanche. Signé au dos. Vers 1900No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180/240 -
#699
Een notenhouten wandvitrine.
Une vitrine murale en noyer.No longer availableDim. 85 x 42,5 cmEstimate: € 60/80 -
#478
Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120/180 -
#431
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour impériale dans un jardin.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#649Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Achterkoer”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Arrière-cour". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 35/45 -
#181
“Marianne”. Een kleine bronzen buste.
"Marianne". Un petit buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#546
Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met gedreven messingen opzetstukken.
Une horloge à queue frisonne dans une gaine en chêne et avec des attaches en laiton martelé.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 100/160 -
#697
Een gevarieerd lot koperen voorwerpen bestaande uit: een hoofdje van een Boeddha, een olielampje, een uil, een zittende boeddha, een bel, een polsband, een potje, een massagespin, een geldbuidel en een hoorn in de vorm van een drakenkop.
Lot varié d'objets en cuivre composé de : une tête de Bouddha, une lampe à huile, une chouette, un Bouddha assis, une cloche, un bracelet, une jarre, une araignée de massage, une bourse et une corne en forme de tête de dragon.No longer availableDim. h: 16 - 5 cmEstimate: € 30/50 -
#251
Een oude Philips lichtstraler voor de fysiotherapie. Met beschermiingsbrilletje. Jaren ‘40.
Un ancien radiateur de lumière Philips pour la physiothérapie. Avec lunettes de protection. Années 1940.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50/80