Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade

“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.

”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.
Dim. 27 x 35 cm
SKU: 2509180409.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #571

    “Guan Yin met lotus en draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.

    ”Guan Yin, lotus et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #580

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een kat. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    Un netsuke en ivoire sculptée en forme de chat. Signée. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239

    “Waterval”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Z. Soni (?).

    ”Chute d’eau”. Huile sur toile. Signée. Z. Soni.
    No longer available
    Dim. 72 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #123

    Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorie op de oogst.

    Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule décorés d’une allégorie sur la moisson.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #191
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.

    ”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #155

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 8,80 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une tanzanite de ± 8,80 ct.
    No longer available
    Dim. 8,73 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #451

    “Garuda en andere godheden”. Een groep van gesculpteerd tropisch hout.

    ”Garuda et autres divinités”. Un groupe en bois dur exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #181
    Thioul, Paris

    Een muurpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met putti en een jonge vrouw.

    Une pendule murale en bronze doré style Louis XV, décorée de putti et d’une jeune femme.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #576

    Een Engelse vitrine van gefineerd hout met twee deuren naast een centraal gebogen glas.

    Une vitrine anglaise en bois de placage à deux portes à coté d’un verre courbé.
    No longer available
    Dim. 179 x 123 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #732

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.

    Un tapis Kelim en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 233 x 166 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More