Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les cloisonnés”. Een bestek van verzilverd metaal en Chinese lak. Nieuwstaat met originele verpakkingen. Compleeet voor 6 personen, 69 stuks. 6 visvorken, 6 -messen, 6 messen, 6 vorken, 6 lepels, 6 dessertvorken, 6 -messen, 6 -lepels, 6 taartvorken, 6 koffielepels, taartschep, sauslepel, flessenopener, rijstschep, dessertvork, pollepel, dienlepel, botermes, kaasmes.
Christofle, Paris

“Les cloisonnés”. Een bestek van verzilverd metaal en Chinese lak. Nieuwstaat met originele verpakkingen. Compleet voor 6 personen, 69 stuks: 6 visvorken, 6 -messen, 6 messen, 6 vorken, 6 lepels, 6 dessertvorken, 6 -messen, 6 -lepels, 6 taartvorken, 6 koffielepels, taartschep, sauslepel, flessenopener, rijstschep, dessertvork, pollepel, dienlepel, botermes, kaasmes.

”Les cloisonnés”. Un service à couverts en métal argenté et laque chinoise. Etat neuf et emballage d’origine. Complet pour six personnes, 69 pièces: 6 fourchettes à poisson, 6 couteaux à poisson, 6 couteaux, 6 fourchettes, 6 cuillères, 6 fourchettes à dessert, 6 couteaux à dessert, 6 cuillères à dessert, 6 fourchettes à gâteau, 6 cuillères à café, une pelle à tarte, une cuillère à sauce, un ouvre-bouteille, une cuillère de service, une grande fourchette, une louche, un couvert de service, un couteau à beurre et un couteau à fromage.
SKU: 1112180188.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #188
Estimate: € 700 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Christofle, Paris

  • #248
    Christofle, Paris

    Een grote plateau, een ronde schotel, 2 onderzetters en een tafelschuier. Alle gemerkt.

    Un grand plateau, un plat rond, 2 protège-plats et un ramasse-miettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #251
    Christofle, Paris

    Diverse voorwerpen van verzilverd metaal en glas: pepervat, zoutvat, suikerstrooier, suikerschaar, zoutstel (massief zilveren monturen), pique-fleurs. Alle gemerkt.

    Un lot d’objets divers en verre et métal argenté: un poivrier, une salière, un saupoudroir à sucre, une pince à sucre, un ensemble à sels (montures en argent massif) et un pique-fleurs. Marqués.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #163
    Christofle, Paris

    Twaalf onderzetborden van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Douze dessous-de-plat en métal argenté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #131
    Christofle, Paris

    “Les cloisonnés”. Een tafelkandelaar van verzilverd metaal met bruine Chinese lak. Twee armen. Onderaan gemerkt.

    ”Les cloisonnés”. Un candélabre de table à deux bras en métal argenté et laque chinoise brune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #257
    Christofle, Paris

    Een paar moderne tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee armen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de candélabres de table en métal argenté à deux bras. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #247
    Christofle, Paris

    Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.

    Deux candélabres de table en métal argenté à deux et à trois bras. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #358
    Christofle, Paris

    Een paar kleine tafelkandelaars van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits candélabres de table en métal argenté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #123
    Christofle, Paris

    Een paar tafelkandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl. Onderaan gemerkt.

    Une paire de candélabres de table en métal argenté, style Louis XIV. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #264
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène forestière”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    “Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.

    ”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    ”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #655

    Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.

    Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 11’ x 97 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #587

    Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.

    Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 134 x 126 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #307
    Val St-Lambert

    Een grote rode vaas. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase rouge. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #385

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met één centrale bewegende diamant en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. Model Messika.

    Une bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant mouvant et diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct. Modèle Messika.
    No longer available
    Dim. 2,18 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #269
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Winters Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène de fermette hivernale”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #306

    Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.

    Une série de six chaises style Louis Philippe, revêtement en velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #360
    Lip

    Een 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.

    Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 59,70 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #284

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    ”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 37 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #780

    Elf diverse Vieux Bruxelles hoornvaasjes. De meeste onderaan gemerkt (enkele Limoges).

    Onze cornets Vieux Bruxelles, quelques uns de Limoge, la plupart marqués.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 65
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More