Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N; de Fer uit 1703.

“Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
Dim. 22 x 59 cm
SKU: 2610210302.
Category: Grafiek.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #302
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #532

    Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.

    Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 24 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542
    Irene Awret
    Period: 1921 - 2014

    “Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #509

    Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.

    Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Edition Artestar, New York.
    No longer available
    Dim. 62 x 74 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #299

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #22
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.

    Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #44

    Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.

    Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.
    No longer available
    Dim. 16 x 41 & 28 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #309
    Edmond Van Dooren
    Period: 1896-1965

    “De denker”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/75 buiten de plaat.

    Le Penseur. Une lithographie. Signée et numérotée 2/75 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692
    Amedee Charpentier

    “Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.

    “Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.
    No longer available
    Dim. 42,3 x 49,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #329
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.

    “O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #332

    Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.

    Deux gravures encadrées de l'US Navy, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #689
    Boris O’Klein
    Period: 1893 - 1985

    “Le fruit défendu”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Le fruit défendu. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #452

    “Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.

    “Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #699
    William Woollett
    Period: 1735 - 1785

    “The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.

    “The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.
    No longer available
    Dim. 38 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #502

    “Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.

    Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #694
    Bernard Charoy

    “Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Mère et fille. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 57 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319

    Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.

    Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #339
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #387
    Eumig

    Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.

    Un projecteur pour film 8 mm, avec lampe supplémentaire, clip vidéo et écran de projection.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #422
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.

    La Cour, rue du Faucon. Eau-forte. Numérotée 37/150 et signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #408

    Een paard van koper op marmeren voet.

    Un cheval en cuivre sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #686
    Abadeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 142 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #569
    Martini

    “Weg naar het kasteel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Route du château. Huile sur panneau Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #662

    Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.

    Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø:23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #29
    Frans Van Immerseel

    Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.

    Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #499
    Jan De Bondt
    Period: °1937

    “De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.

    Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.
    No longer available
    Dim. 120 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #398

    Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #362
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Zelfbeschouwing 1987”. Olieverf op doek.

    Introspection 1987. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 46 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #360
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Het paradijs voorbij”. Hars-olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    Paradis au-delà. Huile et résine sur toile. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 24 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #127

    Een houten schouwpendule met gedraaide stijlen.

    Une pendule de cheminée en bois à montants torsadés.
    No longer available
    Dim. 54 x 36 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More