#217Een set van 2 bijzettafeltjes waarvan enkel het kleinste met glazen blad.
#204Set van twee vierdelige haardschermen.
#158Interieur. Olie op doek. Getekend; F Rooseau.
Interior. Oil on canvas. Signed; F Rooseau.No longer availableOnline onlyDim. 51.5/62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#66Een lot schilderspigmenten.
A lot of artists' pigments.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#20Een lot van 3 Japanse beelden.
#24MuranoEen groep van 2 zwaluwen, roze en kleurloos Muranoglas.
#172“Universal”. Een antieke porseleinen bedpan, S. Maw.Son & Sons London.
#216Een kleine massief eikenhouten salontafel.
#111Tien verschillende sierlepeltjes en twee vorkjes van verzilverd metaal.
#129Abstracte lithografie, gedrukt in het Frans Masereelcentrum voor grafiek te Kasterlee. Onleesbaar gesigneerd en voorzien van een droogstempel.
Abstract lithograph, printed at the Frans Masereel Centre for Graphics in Kasterlee. Signed illegibly and stamped with a dry seal.No longer availableOnline onlyDim. 45/67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70Koperen theedoos met geëtst Aziatisch decor.
Copper tea caddy with etched Asian decor.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50