#746
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#708Val Saint-Lambert
Een serie van zes cognacglazen met geslepen initialen. Onderaan gemerkt.
#516Hoseinabad
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#451Capodimonte
Een valk. Porseleinen beeld, onderaan gemerkt.
#86
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van wit- en roodgepatineerd hout en bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils style Louis XV en bois à patine rouge et blanc et revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#702Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, la Lyse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#894
#544
“Deftig koppel”. Aquarel en inkt op papier. Draagt handtekening.
”Couple chique”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#382Bernard Charroy
“Meisje op terras”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70/100 -
#167Riessler & Kessel, Austria
Een lampenvoet/sierstuk van gepolychromeerd porselein met een voorstelling van een octopus en een krab in hoogreliëf.
Une pièce de décoration/pied de lampe en porcelaine polychrome, représentation d’une pieuvre et un crabe en haut-relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#600
Een staande klok met eikenhouten kast.
#696Gabbeh
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 296 x 255 cmEstimate: € 300/400