Similar lots by type
-
#249
Een bolle aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor op donkerblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.
Un vase en terre cuite avec décor polychrome sur un fond bleu foncé. Marque apocryphe sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#649
Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#337Adams, England
“Cries of London”. Een reeks van drie borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Cris de Londres”. Une série de trois assiettes en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#367
Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#133
“Jachthonden”. Een art deco groep van groengeglazuurd aardewerk.
“Chiens de chasse”. Groupe art déco en faïence verte.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65/80 -
#428
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit zes borden met geäccoleerde rand, twee schaaltjes en een kommetje.
Lot de faïence bleue et blanche comprenant six assiettes aux bords chantournés, deux petites coupes et un petit bol.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#404Boch Frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Decor D2919. Gelimiteerd op 250 exemplaren.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base. Décor D2919. Edition limitée de 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140/150 -
#640Ch. Demets
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#792
Een kruk van steengoed met een blauw decor van een druiventros. Bovenaan beschadigd. XIXe eeuw.
Une cruche en faïence, décor grappe de raisin bleue. Léger endommagement au dessus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#203Luca MadrassiPeriod: 1848 - 1919
“Drie putti”. Een groep van terracotta. Achteraan gesigneerd. Met certificaat uit 1997.
“Trois Putti”. Un groupe en terre cuite. Signé au verso avec certificat de 1997.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 550/800 -
#71Céramique Bruxelles
Een art deco vaasje van wit craquelé met een decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Model D501.
Vase art déco en faïence décoré d’un panier aux fleurs. Marque sous la base, modèle D501.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 36/40 -
#557
Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200/300 -
#697Lejan
“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#478
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#427
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een Chinese wijze, een Japans dekseldoosje, twee Chinese vaasjes, een eivormige dekseldoos en siervaas, een mandje, enz.
Lot varié de porcelaines et de faïences comprenant un sage chinois, une boîte japonaise, deux petits vases chinois, une boîte ovoïde et vase, une corbeille etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#663
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.
Une carafe en faïence polychrome. Jaipur, Inde. Marque et date en dessous 11/07/1997. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#231Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#409
Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een hangeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/70 -
#653
Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk, versierd met een hond op het deksel. Onderaan gemerkt. XXe eeuw.
Deux vases à couvercle en poterie de Delft, décorés avec chiens sur les couvercles. Marqués en dessous. XXième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180/240 -
#667
Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.
Un bol en faïence polychrome, décor de fleurs. Jaipur, Inde. Dégât au pied. Marque en dessous et daté 22/04/1997.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#181Lambert EyckermansPeriod: 1884-1940
Een bacchantische voorstellling met drinkende putti bij een wijnton. Terra cotta groep. Letsels en manco’s. XIXde eeuw. Gemonogrammeerd.
Bacchanale aux putti buvant autour d’un tonneau à vin. Terre cuite. Dégâts et manquants. XIX” siècle. Monogrammé.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 300/500 -
#800
Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.
Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#58Royal Dux
“Vrouw met hoepelrok”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Barst in de voet. Gemerkt.
“Dame à la crinoline” Statuette en porcelaine polychrome. Fissure au pied. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#263Robert Van de Velde
“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd. Barst in de voet.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#38
Een lot handgeschilderde Russische gelakte doosjes.
Six boîtes laquées russes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#781
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis III-stijl.
Un fauteuil en noyer sculpté style Louis III.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#286
Een mahoniehouten sofa met groen fluwelen bekleding.
Un sofa en acajou recouvert en velours vert.No longer availableDim. b: 194 cmEstimate: € 200/300 -
#343Placide Poussielgue-Rusand et Fils Paris
“Madonna en kind.” Reliëf in gedreven koper.
“Vierge à l’Enfant”. Relief en cuivre repoussé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#158
Een bruingepatineerd bronzen beeldje in de vorm van een jonge vrouw in art deco-stijl.
Une statuette en bronze patiné brun représentant une jeune femme de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#804Chantal
Een gramofoonmeubel. Werkende staat, maar slinger manco.
Un phonographe en état de fonctionnement. Le balancier est manquant.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100/180 -
#305
Een oude eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Un ancien berceau en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60/100 -
#493
“Gestileerd figuur”. Een beeld van deels geglazuurd aardewerk.
“Figure Stylisée”. Une statue en faïence partiellement glaçurée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#526
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000/1400 -
#453
Een partij verzilverd metaal. Overwegend Wiskemann.
Lot de métal argenté. Principalement Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#346
Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#802
“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50