#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75 -
#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
#542H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975“Glunderende clown met boeket.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#459“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
#410Armani CollezioniEen halsketting en broche van Giorgio Armani, gemerkt en met originele doos.
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#414“Naakt.” Geïnspireerd op het werk van San Yu. Gemengde techniek. Apocrief gesigneerd. Vouw in het papier.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded jars with foo dogs in the design.No longer availableDim. 59 x Ø28cmEstimate: € 275 / 325 -
#135Fritz Bosteels“Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#42“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
"Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".No longer availableDim. 43 x 54cmEstimate: € 50 / 100