#270Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
#32Pillecyn“Pijprokende man.” Houtskool op papier. Gesigneerd.
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#627Een houten beeld van een Thaise vrouw.
A wooden sculpture of a Thai woman.No longer availableDim. h 132 cmEstimate: € 60 / 70 -
#263“L’Album de la Guerre 1914+1919”, 2 volumes, volledig geïllustreerd.
"The Album of the War 1914+1919", 2 volumes, fully illustrated.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#179Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#375Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
A solid wooden library step ladder with 3 steps.No longer availableDim. 67 x 46 x 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#644Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
A statue of a Chinese dragon in soapstone on a wooden base.No longer availableDim. h 19 x l 15 cmEstimate: € 40 / 60