Other lots in this auction
-
#381
Een decoratief boompje met florale ornamenten in pot uit jade en jadeite.
A decorative tree with floral ornaments in a pot made of jade and jadeite.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 35/45 -
#101
Een gedeelte massief zilveren bestek. Belgische keuren met Januskop (o.m. van Delheid), garantiemerk medio XIXde eeuw. Een pollepel, 12 kleine lepels, 5 kleine vorken, 8 grote vorken, 17 grote lepels.
A portion of solid silver cutlery. Belgian hallmarks with Janus head (among others from Delheid), guarantee mark from the mid-19th century. One ladle, 12 small spoons, 5 small forks, 8 large forks, 17 large spoons.No longer availableDim. 2045 gEstimate: € 1300/1400 -
#370
Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 60/80 -
#659
Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 45/55 -
#118Delvaux
Een vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
A vintage leather Delvaux trifold wallet.No longer availableDim. 18 x 10cmEstimate: € 150/250 -
#651Karel Biddeloo
Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#198
Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.
A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.No longer availableDim. 74 x 68 x 43cmEstimate: € 300/400 -
#555
Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.No longer availableDim. 170 x 103 x 52cmEstimate: € 200/300 -
#299Jules van AelPeriod: 1912-1997
“Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.
“Shepherds at the manger”. An engraving on paper. Numbered 40/100, signed outside the plate.No longer availableDim. 20 x 33cmEstimate: € 30/50 -
#617
Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.No longer availableDim. h 43 x b 22 cmEstimate: € 80/120 -
#467
Een lot van zeven spekstenen amuletten.
A lot of seven soapstone amulets.No longer availableDim. +- 7 x 7 cmEstimate: € 40/45 -
#590
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met peridot van 5,76 ct. en briljanten van 0,14 ct. Met certificaat.
An 18 karat yellow gold ring set with a 5.76 ct peridot and 0.14 ct diamonds. With certificate.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 450/550