#556BidjarEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#345Een art nouveau coupe in faience.
#126Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#618Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.No longer availableDim. h 40 cm Ø 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#281Een paar aardewerken panelen met Middeleeuws tafereel. Achteraan gemerkt “Tyrol”.
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#329“Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.
#685Een gesculpteerd bijzettafeltje op driepoot met een rond blad.
A carved side table with three legs and a round top.No longer availableDim. h 75 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#599Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
A walnut mirror with two columns. With console.No longer availableDim. h: 160 + 56 cmEstimate: € 100 / 180