#425Een massief eikenhouten secretaire. 3 laden onderaan. 12 kleine laden binnenin.
A solid oak secretary. 3 drawers at the bottom. 12 small drawers inside.No longer availableDim. 124 x 105 x 51cmEstimate: € 60 / 80 -
#224Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind 19e eeuw.
#456ShirvanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#309“Berglandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#397“Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.
"Buddha with four emotions." Bronze head, bottom with seal.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#442“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
#507Een Japanse handgemaakte huwelijkskimono met kraanvogels en floraal decor in vergulde details.
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#312Albert van Dyck“Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"View of Schilde". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 25cmEstimate: € 50 / 75