#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#667HamadanEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 263 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#156Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#569Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#465“Rietveldstoelen”. Een paar vintage design stoelen. Reproductie naar model Rood-Blauw van Gerrit Rietveld, stroming “De Stijl”.
"Rietveld chairs." A pair of vintage design chairs. Reproduction of the Red-Blue model by Gerrit Rietveld, from the "De Stijl" movement.No longer availableDim. 80 x 65 x 90cmEstimate: € 250 / 350 -
A piano stool with a round seat, adjustable height, and green velvet upholstery.No longer availableDim. 46 x Ø36cmEstimate: € 40 / 60