#203Een vergulde luchter met rozen versierd en met 5 lichtpunten.
#179Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#258L. VanbosEen gesculpteerd houten beeld van een Franse non. Gesigneerd.
#212Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#299Jules van AelPeriod: 1912-1997“Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.
#56Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#252Van Den Broeck“Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 295 x 210 cmEstimate: € 100 / 140