Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.
Willem Vermandere

“Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.

"Wild Orchids". An etching on paper. Signed and numbered 14/30 at the bottom outside the plate.
Dim. 38 x 28cm
SKU: 2609230384.
Categories: Grafiek, Papier, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 50 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #239

    “De verboden lectuur”. Een pastel op papier.

    “The forbidden reading”. A pastel on paper.
    No longer available
    Dim. 60 x 50cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #364
    Jules van Ael
    Period: 1912-1997

    “Moeders en kinderen in de tuin”. Een ets op papier, Onderaan gesigneerd en genummerd 10/50.

    “Mothers and children in the garden”. An etching on paper, signed and numbered 10/50 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 17cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #399
    Bogaert

    “Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.

    "Boszicht met bospas" translates to "Forest view with forest path". It is a painting done in oil on canvas and is signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #349
    Max van der Linden
    Period: 1922-1999

    Een Renaissance trapgeveltje van geglazuurd terracotta. Niet gesigneerd.

    A Renaissance stepped gable of glazed terracotta. Not signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #122
    Louis van de Leur
    Period: 1910 - 1988

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 68 x 58cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #608

    Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.

    A mask of carved wood, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een blauw glazen sauspotje met zilveren sculptuur en lepel.

    A blue glass sauce pot with silver sculpture and spoon.
    No longer available
    Dim. 16cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Distler

    Modeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.

    Model train. An old electric starter set, HO scale, in box.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #659

    Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.

    A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #354

    Een antieke paspop in kinderformaat op staander met 3 poten. Houten schroef manco.

    An antique child-sized mannequin on a tripod stand. Wooden screw missing.
    No longer available
    Dim. 140cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with a solitaire of about 0,19 ct.
    No longer available
    Dim. 2,10 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #220

    Een 18 karaats geelgouden broche met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 karat yellow gold brooch with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,85 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #251

    Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.

    A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.
    No longer available
    Dim. h 40 cm Ø 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #317

    Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.

    A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288
    Guerin

    Een lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 Guerin earthenware jugs with various designs and shapes. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 23cm
    Estimate: € 45 / 90
  • #599

    Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.

    A walnut mirror with two columns. With console.
    No longer available
    Dim. h: 160 + 56 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More