Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les reconstructeurs”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/100 buiten de plaat.
Maurice Langaskens

“Les reconstructeurs”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/100 buiten de plaat.

“Les reconstructeurs”. Une eau-forte. Signée et numérotée 75/100 hors planche.
Dim. 51 x 61 cm
SKU: 2706170282.
Category: Grafiek.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #282
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Langaskens

  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More