Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).

“Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).

“Les Vendanges”. Version mécanique d’une tapisserie flamande de 1500 (Cluny).
Dim. 192 x 117 cm
SKU: 2405220515.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #515
Estimate: € 100 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #384
    Jacques Doré
    Period: 1861-1929

    “Korte Ridderstraat met kathedraal in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur la Korte Ridderstraat avec la cathédrale en arrière-plan". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 cm x 17 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63

    Een 800‰ zilveren schenkkannetje op bokkenpoten, versierd met ramskoppen en guirlandes.

    Une verseuse en argent 800‰ sur pattes de bouc, à décor de têtes de bélier et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #138
    Willy Vandersteen

    “Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort-Amsterdam”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1955. Randslijtage, enkele kleine scheurtjes en ezelsoortjes, Kuifjepunt uitgescheurd.

    "Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort Amsterdam". Éd. Lombard. couverture rigide. Edition originale, 1955. Bordure usée, quelques petites déchirures et petites oreilles de chien, point Tintin enlevé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #512
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.

    "Femme aux lotus". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 2/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #49

    “Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.

    "Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 42 cm x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote en kleine messen, grote en kleine lepels, koffielepeltjes, grote en kleine vorken, dessertvorkjes, bestekleggers en serveerbestek. We voegen er enkele niet-bijbehorende stuks, alsook twee zilveren servetringen aan toe.

    Couverts en métal argenté pour douze personnes, composés de grands et petits couteaux, grandes et petites cuillères, cuillères à café, grandes et petites fourchettes, fourchettes à dessert, repose-couverts et couverts de service. Nous ajoutons quelques pièces non correspondantes, ainsi que deux ronds de serviette en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    Louis Pierre Verwee
    Period: 1807-1877

    “Herder met koeien en ezel in een landschap”. Olieverf op doek, gemaroufleerd op doek. Gesigneerd.

    "Berger avec vaches et âne dans un paysage". Huile sur toile marouflée sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 45 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #24
    Frans Hens
    Period: 1856 - 1928

    “Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Vue de la ferme". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #204
    F. Beaufort

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 cm x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #638
    Capodimonte

    Een jonge man en een jonge vrouw van meerkleurig italiaans biscuit. Beide gemerkt.

    Un jeune homme et une jeune femme en biscuit italien multicolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #165

    “Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.

    "Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #347

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit negen (zware) dienbladen, twee pollepels, servethouders, theekannen, suikerpotjes en melkkannetjes, een ijsemmertje, enz.

    Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More