Similar lots by type
-
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350 / 500 -
#580
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#68
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#283
“L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.
"L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#281
“La danse”. Twee beeldjes van bruingepatineerd zamak op houten sokkels.
"La danse". Deux statues en régule sur socles en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#247
Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#221
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
"La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#298
Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27
Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.
Un serviteur en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200° -
#141Achille LeysPeriod: 1873-
“Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.
"Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#511
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#795Karel VerelstPeriod: 1898-1982
“Landschap met brug”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage au pont”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. x cmEstimate: € 100 / 120 -
#354Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#378
Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#85
Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 500 / 600 -
#377Val St. Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#163Goebel, Germany
Acht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#1
Een kat van meerkleurig porselein, met glazen oogjes. Onderaan gesigneerd ‘Wallanders’(?) Kleine schilfers aan het oor. XIXe eeuw.
Chat en porcelaine polychrome aux yeux en verre. Marque sous la base: Wallanders (?). Petits éclats à une oreille. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324
Een lot varia, bestaande uit een Italiaans beeld van meerkleurig kunststof in de vorm van een haan, een carrousel onder stolp en een kleine recente icoon.
Un lot divers, comprenant une statue italienne polychrome en forme de coq, un carrousel sous cloche et une petite icône récente.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#332
“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 55 / 65 -
#738
Een serie van zes borden van blauw en wit porselein met floraal decor. Onderaan gemerkt met arthemisiablad. China, tijdperk Kangxi.
Une série de six assiettes en porcelaine blanche et bleue avec décor floral. Marque en dessous avec une feuille d'armoise. Chine, époque Kangxi.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 220 / 300 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#279
“Houtsprokkelaar in het bos”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
"Ramasseuse de bois dans la forêt". Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 60 / 100