Similar lots by type
-
#141Achille LeysPeriod: 1873-“Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.
"Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350 / 500 -
#247Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#283“L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.
"L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#580“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#281“La danse”. Twee beeldjes van bruingepatineerd zamak op houten sokkels.
"La danse". Deux statues en régule sur socles en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#211Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#68Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#603“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
"La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#27Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.
Un serviteur en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200°
Other lots in this auction
-
#658Paar houten meetkundige figuren.
Deux figures géométriques en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#115Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 14,52 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#312Een paar miniatuurbordjes van geëmailleerd koper, gemonteerd als broche. Wenen, XIXde eeuw (Ø 5 cm)(slijtageplekken aan het verguldsel). En een klein geëmailleerd theepotje met bloemenmotief. Einde XIXde eeuw (H. 8 cm).
Deux assiettes miniatures montées en broche en cuivre et émail. Vienne, XIXième siècle. Diamètre 5 cm. Usures. Avec une petite théière à décor fleuri. Fin XIXième siècle. Hauteur: 8 cm.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#222“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#493Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Ondraan gemerkt.
Un grand bol en porcelaine de Canton avec décors en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#510Een balustervaas en een halsvaas van meerkleurig Chinees porselein, waarbij de eerste met een decor van kostbaarheden en de tweede met personages in een interieur. De eerste onderaan gemerkt.
Un vase balustre et un vase à col en porcelaine polychrome chinoise, le premier avec un décor de signes auspicieux et le deuxième avec des personnages. Le premier porte une marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#499“Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.
"Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.No longer availableDim. 57 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#651Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een man met zijn baby. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté représentant un homme avec son bébé. Travail japonais, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#206Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.
Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 137 x 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#691Een art deco porseleinen beeld van een vrouw.
Une statue art déco en porcelaine représentant une dame.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 80 -
#46Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50



