Similar lots by type
-
#511
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100/120 -
#241
“L’été” & “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels.
"L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500/1700 -
#580
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/240 -
#68
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#247
Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#141Achille LeysPeriod: 1873-
“Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.
"Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#211
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#603
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#281
“La danse”. Twee beeldjes van bruingepatineerd zamak op houten sokkels.
"La danse". Deux statues en régule sur socles en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/120 -
#27
Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.
Un serviteur en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200° -
#298
Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#221
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
"La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#575Märklin; Trix
Een lot van zes wagons, spoortype HO. Modellen 4210, 4211 & 4214 (Märklin) en 43397 (2X) en 3390 (Trix). Allen in originele doos.
Un lot de six wagons, rails de type HO. Modèles 4210, 4211 et 4214 (Märklin), deux fois 43397, 3390 (Trix). Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#621
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een schildpad op een waterlelieblad. Met een inro, versierd met dieren in reliëf, met vier compartimenten en ojime. Japans werk, begin XXste eeuw.
Un netsuké en ivoire sculpté, représentant une tortue sur une feuille de lotus. Avec un inro, décoration d'animaux en relief et quatre compartiments et ojime. Travail japonais, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#106
Een barmeubel in barokke en gotische stijl van gebeeldhouwd eikenhout klapblad en een open onderstel.
Un meuble de bar de style gothique et baroque en chêne sculpté. Tablette abattante et console du meuble ouverte.No longer availableDim. H. 115 cmEstimate: € 200/300 -
#358
Een groot lot gesteenten en mineralen.
Grand lot de pierres et de minéraux.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#403
Een driedelig garnituurtje van Limogesporseliein, bestaande uit een doosje en twee kandelaartjes met handgeschilderde decors.
Une garniture en porcelaine de Limoges en trois pièces comprenant une petite boite et deux chandeliers, peints à la main.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#451
Een achthoekige flesvaas en een vierkant vaasje van van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase bouteille octogonal et un vase carré en faïence de Delft bleue. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Een verzameling apothekerspotten. We voegen een porseleinen vijzel toe.
Une collection de bouteilles de pharmacien. Divers formats. Nous ajoutons un mortier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#258
Een wapenschildbord van porselein met op het plat een wapenschild geflankeerd door een leeuw en een paard, daaronder de tekst: “Sola virtus invictis”. Op de vleugel vier maal een dubbele L en daartussen kleine bloemen tussen twee concentrische banen in blauw en goud. XVIIIe eeuw.
Assiette armoriée en porcelaine. Large écusson flanqué d’un lion et d’un cheval au dessus du texte “Sola virtus invictis”. Aile à quatre L doubles et quatre petits bouquets entre deux cercles concentriques en bleu et or. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 60/80 -
#137
Een coupe van Cantonporselein.
Une coupe en porcelaine Canton.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#312
Een paar miniatuurbordjes van geëmailleerd koper, gemonteerd als broche. Wenen, XIXde eeuw (Ø 5 cm)(slijtageplekken aan het verguldsel). En een klein geëmailleerd theepotje met bloemenmotief. Einde XIXde eeuw (H. 8 cm).
Deux assiettes miniatures montées en broche en cuivre et émail. Vienne, XIXième siècle. Diamètre 5 cm. Usures. Avec une petite théière à décor fleuri. Fin XIXième siècle. Hauteur: 8 cm.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#573
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een haas. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté représentant un lièvre. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 70/100