#365
Een lot Amerikaanse comics van Batman en the Amazing Spiderman.
#166
Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500 / 600 -
#76
Coffre en chêne avec poignées, serrure et poignées en fer forgé. Vers 1800.No longer availableDim. 70 x 100 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#675
Een tastevin van Luiks glas. Omstreeks 1800.
#677
Twee designvaasjes van meerkleurig porselein. Eén is onderaan gemonogrammeerd.
Deux vases design en porcelaine multicolore. L'un est monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 13 - 15 cmEstimate: € 35 / 40 -
#564
Een gesculpteerde houten halspiegel.
Miroir d'entrée en bois sculpté.No longer availableDim. 69 x 109 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397
Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
#214
“Damesportret”. Pastel op papier. XIXe eeuws.
"Portrait de dames". Pastels sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#176
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
#164Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Zelfportret”. Olieverf op doek”. Gesigneerd. Maakte deel uit van de retrospectieve te Wilrijk in 1990 (nummer 2).
"Autoportrait". Huile sur toile". Signée. A fait partie de la rétrospective à Wilrijk en 1990 (numéro 2).No longer availableDim. 95 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#186
Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
Une commode à trois tiroirs avec marqueterie. Style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 85 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6
Een gebeeldhouwd boudoirstoeltje in Lodewijk XVI-inspiratie.
Chaise de boudoir sculptée d'inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50 / 80