Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.

“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.

"Tree of Life": an abstract artwork in forged steel, from the mid-1960s. Not signed.
Dim. 38 x 28 x 18 cm
SKU: 1911240047.
Categories: Beeld, curiosa, Design/vintage, ijzer, XXe eeuw.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #231

    Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.

    A floor lamp with a gilded wooden sculpted base.
    No longer available
    Dim. h 143 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #207

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een gepatineerd metalen bijzettafeltje met rond glas en spiegel blad.

    A patinated metal side table with round glass and mirrored top.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #228

    Een vintage metalen verstelbare anglepoise stijl bureaulamp.

    A vintage metal adjustable anglepoise style desk lamp.
    No longer available
    Dim. 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #256

    Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.

    A set of 2 veneer chest of drawers, one with glass top.
    No longer available
    Dim. 56 x 54 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #198

    Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.

    A solid oak secretary desk with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 105 x 98 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #209

    Een massief houten ééndeurs vitrinekast.

    A solid wood single-door display cabinet.
    No longer available
    Dim. 153 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #391

    Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.

    A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.

    A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904.
    No longer available
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #204

    Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.

    A mirror with a gilded frame in a Baroque style.
    No longer available
    Dim. 144 x 97 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #213

    Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.

    A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet.
    No longer available
    Dim. 86 x 251 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #281

    Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.

    A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk.
    No longer available
    Dim. h 50 met kap
    Estimate: € 150 / 200
  • #223

    Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 éénzitten, hout hem gesculpteerde delen en een bloemenstof.

    A small sitting room in Louis XV style consisting of a 2-seater sofa and 2 armchairs, wooden parts carved and floral fabric.
    No longer available
    Dim. 86 x 123 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #393

    Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.

    A lot of 5 table lamps, copper and chromed metal.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #360
    Cartier Paris

    Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.

    A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.
    No longer available
    Dim. 3 x 2.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #193
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #197
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #370

    Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.

    A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #218

    Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.

    A wooden Art Deco round dining table. Some wear present.
    No longer available
    Dim. 77,5 x Ø 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #383

    Een vogelkooi naar oud voorbeeld.

    A birdcage in the style of an antique model.
    No longer available
    Dim. 69 x 70 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #173

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #190

    Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #217

    Een houten schrijftafeltje met 2 laden.

    A wooden writing desk with 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 79 x 107 x 55,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241

    “Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.

    "Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243
    P. Imans Paris

    Een houten en linnen paspop met rubberen handen.

    A wooden and linen dress form with rubber hands.
    No longer available
    Dim. h 167 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #189
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Oorlogsvluchtelingen met tweespan.” Aquarel en Chinese inkt. Gesigneerd rechts in het werk. We voegen er een boekje over Ost aan toe (een getuigenis door Robert van Passen ‘47).

    "War refugees with a pair of horses." Watercolor and Chinese ink. Signed on the right in the work. We include a booklet about Ost (a testimony by Robert van Passen '47).
    No longer available
    Dim. 56 x 71,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #59

    Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.

    A Murano glass mirror with stand, 19th century.
    No longer available
    Dim. 32 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #74
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936*

    “Kleurrijk lijnenspel”. Een serigrafie op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 64/100.

    "Colorful composition of lines." A screen print on paper. Signed and numbered 64/100 at the bottom outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 52x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Jos De Swerts

    “Stilleven met sinaasappels en wijn.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with oranges and wine." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 63,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133
    Villeroy & Boch Milano

    Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.

    A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #88

    Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.

    A lot of antique brass and silver-plated items, consisting of a flask, a lunch box, and a water pitcher, originating from Sarajevo. Accompanied by a Moroccan sugar box with a gilded lid.
    No longer available
    Dim. 47 & 20 & 21 & 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #308
    Bayko Plimpton Engineering Ltd.

    “Bayko building set”. Een lot van 2 vintage modelbouwspeelgoed sets, pre-meccano, in originele doos.

    "Bayko building set". A lot of 2 vintage pre-Meccano model building toy sets, in original box.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #294

    “De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.

    "The Madonna of Silence. With John the Baptist." Oil on canvas. Central American artwork. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More