#225
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#299Irene Hamerlinck
“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75 -
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950
“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#649
Een hoekkastje met gesculpteerde deuren met hierop middeleeuwse figuren.
#592Rigobert Haeck
“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#665
Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#10
Een camee als broche of hanger de omlijsting 14 kt geelgoud.
A cameo as a brooch or pendant with a 14kt yellow gold frame.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#335
Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#62Fernand Venckeleer
“Stilleven met steengoed en theepot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Verschillende kleine verfschilfers ontbreken.
#647Lladro
'Geisha with flower basket', a Lladro figurine, model number 1448 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#587
Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
A pair of modern ceramic blue vases as lamp bases.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 60 / 80