#716
Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.
A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.No longer availableDim. 90 x 66 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#374
Een spiegel met gebeeldhouwde kader in notelaar met weelderige kuif.
A mirror in a carved walnut frame with a lush crest.No longer availableDim. h 79 x b 69 cmEstimate: € 40/60 -
#636
#140
#262Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938
Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd.
#137
“Moeder met kind”. Een bronzen groep op marmeren voet, Onderaan gesigneerd “Baldi”.
"Mother with child". A bronze group on a marble base, Signed "Baldi" at the bottom.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 300/400 -
#265
Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#92A. Matthyssens
"A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140/180 -
#229
“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#346
Een gevlamde onyxen piëdestal waarvan de voet uit drie zuilen bestaat.
A flamed onyx pedestal table with a base consisting of three columns.No longer availableDim. h 88 x Ø 30 cmEstimate: € 100/150 -
#596
Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
#589Gotthard LundquistPeriod: 1908-1988
“Pata La Vaca”, Gran Canaria. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1970, verso opschrift.
"Pata La Vaca", Gran Canaria. A painting, oil on board. Signed and dated 1970 at the bottom, with inscription on the back.No longer availableDim. 121 x 151 cmEstimate: € 80/120