#882“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
#609“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
Une carte de la province d’Anvers datée de 1945. Éditée par la direction provinciale en 1947.No longer availableDim. 75 x 102 cmEstimate: € 100 / 120 -
#26Nathan en Il BisonteZes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
#248Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#553“Koning te paard”. Een houten beeldje.
#228“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
#326Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
#860MärklinBelgische kraan en wagon zonder doos.
#728Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100