#644“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.
#747Een tinnen schotel met een reliëfdecor van arabesken. Frankrijk, vierde kwart XVIe eeuw.
Un plat en étain à décor en relief d’arabesques. France, dernier quart du XVIème siècle.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#71Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
#585Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#866Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
#164Paul Vankueken“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1-11-1953.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#371Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#308Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#406Joe ColomboEen “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique brun. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 120 / 200