Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terra cotta.
Moulaers

“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terracotta.

”Singe lisant avec un déguisement de capitaine” . Une statue en terre cuite.
Dim. h: 42 cm
SKU: 2409190067.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #33

    Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.

    Deux briquets argentés, dont un Dupont et l’autre Ibelo.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #342

    Een complete reeks met oude Belgische stafkaarten. Bijgevoegd een Franstalige kaart van Belgisch Congo en een oude geologische kaart van België.

    Une série complète de cartes topographiques belges. Nous ajoutons une carte française du Congo belge et une ancienne carte géologique de la Belgique.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #385

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,70 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #507

    Een Japans Inro-doosje van bamboehout met een decor van een jongen bj twee vechtende hanen op een achtergrond van goudlak. Het hoofdje en de handjes van ivoor. Gesigneerd ‘Shô-zan”. Zonder touwtjes. Bijgevoegd een puntenteller van zwartgelakt hout met acht kantelbare ivoren vlakken. Het hout versierd met een plantendecor, het ivoor versierd met vogels en insecten van pietra dura.

    Une boîte Inro japonaise en bois de bambou représentant un garçon et deux coqs sur fond doré. La tête et les mains en ivoire. Signé ‘Shô-zan’. Pas de cordes. Nous ajoutons une compte-points à huit surfaces basculables. le bois à décoration de plantes, l’ivoire décorée d’oiseaux et d’insectes en pierre dure.
    No longer available
    Dim. l: 8,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #254
    Johannes Luyken

    Een reeks van 15 oude etsen met scènes uit het Oude en het Nieuwe Testament. Edit. J. Covens & C. Mortier, Amsterdam (1721-1866)). Enige vochtschade (niet aan de afbeeldingen) en enkele vlekken.

    Série de 15 vieilles eaux-fortes aux scènes bibliques. Edit. J. Covens & C. Mortier (1721-1866). Quelques dégâts d’humidité (pas dans les planches) et quelques tâches.
    No longer available
    Dim. 33 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #160

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,70 ct
    No longer available
    Dim. 11,43 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #213

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #26
    Nathan en Il Bisonte

    Zes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.

    Six portefeuilles en cuir, dont quelques avec anneaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #711

    Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.

    Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #893

    Een paar lage messingen kandelaars.

    Une paire de candélabres bas en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #15
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #112
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    ”Intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 55 x 66 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More