Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Lezende man met staande bas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A. Mertens

“Lezende man met staande bas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Homme lisant et avec une contrebasse”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 30 x 22 cm
SKU: 0402200282.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #282
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #725

    Een mahoniehouten side table met een lade in de gordel. Engeland, omstreeks 1900.

    Console en acajou ouvrant à un tiroir en ceinture. Angleterre vers 1900.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #57

    Een Jugendstil waterketel (H. 26,5 cm) en een soepterrine met deksel en onderschaal van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt R & B. en Hansa. Duitsland, begin XXste eeuw.

    Bouilloire art nouveau (H. 26,5 cm) et soupière avec présentoir et couvercle en métal argenté. Marque R & B. eet Hansa. Allemagne, début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #454

    Een poppenwagen van ijzer en hout.

    Charrette de pouppé en fer et bois.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #549

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.
    No longer available
    Dim. 90 x 69 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #433

    Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.

    Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.
    No longer available
    Dim. H. 13 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607

    Guanyin met een kind. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.

    Guanyin avec un enfant. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #794
    Vernu

    “Rivierlandschap” & “Bankje in het bos”. Een pendant, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre” et “Petit banc dans le bois”. Pendants, huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #499

    Een in de massa groen gekleurde kristallen vaas van getorste vorm. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.

    Vase en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #140

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 12,96 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #687

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #485

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une main sertie de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 2,54 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #207

    Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More