Other lots in this auction
-
#595
Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in Chippendalestijl met geparquetteerd blad. Met twee verlengbladen.
Table en chêne sculpté de style Chippendale avec tablette parquettée. Deux allonges.No longer availableDim. 131 x 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#420
Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
Jeu de domino et sa boîte entièrement en marbre veiné gris.No longer availableDim. L. 18,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#447
Een lot van drie vaasjes (1 Gouda, 1 Belgisch aardewerk, 1 met een kever in reliëf) en een beeldje van aardewerk, gesigneerd Lucia Fuente (?).
Un lot de trois vases (1 Gouda, 1 poterie belge, 1 avec un scarabée en relief) et une statue de poterie, signée Lucia Fuente (?).No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#333
Een klein brandkastje (zonder sleutel) en twee vuurbokken van ijzer en messing.
Un petit coffre-fort (sans clé) et deux chenets en fer et laiton.No longer availableDim. b: 28 cm (kistje) h: 22 cm (vuurbok)Estimate: € 40 / 60 -
#263Steiff
‘Arco’ & ‘Lummy’. Twee pluchen ijsbeertjes. Nieuwstaat.
Arco & Lummy . Deux ours polaires en peluche. État neuf.No longer availableDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#217
Een paar bronzen kandelaars met waterdragers.
Une paire de chandeliers en bronze avec des porteurs d'eau.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 240 / 260 -
#789
Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#103
“Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.
Nu féminin. Une étude en plâtre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 50 / 80 -
#361
Lot van 15 chromoboeken. ‘S Lands Glorie - 1 t.e.m. 6. Uitgeverij Fort Itegem 3 boeken betrekking tot fauna en flora van België. En 6 boeken Artis Historia met verschillende onderwerpen.
Un lot de 15 albums Chromos. ‘S Lands Glorie - 1 à 6. Edition Fort Itegem, 3 livres en relation avec la faune et flore de la Belgique. et 6 livres Artis Historia, sujets différents.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#106
Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.
Un coffre en pin avec trois compartiments et trois tiroirs en bas.No longer availableDim. b: 102 x 160 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372
Drie XIXe eeuwse olieverfschilderijtjes op doek. Beschadigingen.
Trois peintures à l'huile sur toile du XIXème siècle. Dommages.No longer availableDim. 16 x 21; 21 x 28 & 33 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#283
Een ‘Classic 1920’ teddybeer van Mohair en katoen met beweegbare poten en hoofd. Nieuwstaat.
Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 45 / 55