Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Licht groene pasteren vrouwebuste. Draag monogram D.M. 20.
Licht groene pasteren vrouwebuste. Draag monogram D.M. 20.
Licht groene pasteren vrouwebuste. Draag monogram D.M. 20.

Licht groene gipsen vrouwebuste. Draagt monogram D.M. 20.

Buste de femme en plâtre vert clair. Porte le monogramme DM 20.
Dim. h 35 cm
SKU: 2202220357.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #357
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #442

    Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.

    Un lot composé de deux vases en verre de verre violet et bleu, et d'une grande tasse rouge.
    No longer available
    Dim. H:11-27cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #606

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #437

    Abstract sculptuur van aardewerk.

    Sculpture abstraite en poterie.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #511

    Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.

    Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #12
    E. Braconnier

    “Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 54x44cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een vol messingen Engelse deurstopper in de vorm van ‘Punch’. Omstreeks 1900.

    Un butoir de porte anglais en laiton en forme de 'Punch'. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.S.S.’ en gedateerd 1856.

    "Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'CSS' et daté 1856.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #445

    Een lot van zes verschillende kopjes met schoteltjes van porselein met vergulde decors. Enkele haarscheurtjes.

    Lot de six tasses et soucoupes différentes en porcelaine à décors dorés. Quelques cheveux.
    No longer available
    Dim. Ø: 6 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1

    Twee houten eenden, waarbij één gepolychromeerd.

    Deux canards en bois dont un polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #579

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd op de verso.

    "Composition abstraite". Huile sur toile. Illisiblement signée et datée au verso.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More