#348
#557
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#212
Een 18e eeuwse vitrinekast van fruithout (twee ruitjes gebroken).
Vitrine à deux corps en bois fruitier (deux vitres cassées). XIXe siècle.No longer availableDim. 230 x 153 x 60 cmEstimate: € 500/700 -
#593
Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 19 cmEstimate: € 100/150 -
#180
Une paire de boucles d'oreilles en or rose serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,90 ct.Estimate: € 450/550 -
#31Period: 1911
Een paar M3 munitiepatronen.
#552
“Dageraad”. Olieverf op board. Draagt handtekening ‘K. Appel’.
"Aube". Huile sur carton. Porte la signature 'K. Appel'.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#418Nico BurssensPeriod: °1961
Een gestileerde neushoorn.
Un rhinocéros stylisé.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#7
Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.
Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#341
Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40/50 -
#435
Een designschaal van meerkleurig glas.
#663
Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80