Other lots in this auction
-
#148Buescher, USA
Een altsaxofoon met gegraveerd decor. In instrumentenkist. Met origineel en met nieuw mondstuk.
Un saxophone alto au décor gravé. Dans la boîte à instruments. Avec embouchure d'origine et neuve.No longer availableDim. H:169cmEstimate: € 400 / 600 -
#355Val Saint lambert
Twee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.
Deux vases et deux petites coupes sur socle en cristal taillé et coloré. Marqués en bas, tous numérotés sur 250 exemplaires et resp. datées de 1994 et 1995.No longer availableDim. h: 6,5 & 12,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#691
Een kelk van kleurloos glas met een spiraal in de voet en een stervormige schaal van groen en kleurloos glas.
Un calice de verre incolore avec une spirale dans le pied et un bol en forme d'étoile de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 9,5 - 23,5 cm Ø 10,5 - 29 cmEstimate: € 35 / 40 -
#351Val Saint Lambert
Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Sophie P...
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met een perforatie in het doek.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée. Avec une perforation dans la toile.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#377
Een paar geglazuurd aardewerken olifantjes. Chinees werk.
Paire d'éléphants en terre vernissée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60 / 100 -
#73Royal Dux
“Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Bergère avec trois moutons". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 140 / 180 -
#198Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
"Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#339Rafael GorsenPeriod: °1942
“Personages”. Twee grafiettekeningen. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnages". Deux dessins au graphite. Signés et datés '87.No longer availableDim. 26 x 39 cm & 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#413
Drie diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een vis.
Trois assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'un poisson.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#493
“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h:Estimate: € 60 / 80