#61Furstenberg
“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
#474Salvador Dali
“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
"Composition with pigeon". Lithograph. Signed and numbered 61/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 200/220 -
#32Maurits Bilcke
“Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.
#553
Een zijden kleedje. Verkleuring.
#413Doyen
Een blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
#582Theo Van de Vyver
“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#374
“Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
An 18 karat yellow gold pendant set with jade and brilliants set in silver with a combined weight of +- 0.15 ct. and enamel.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 320/360 -
#592Robert Boudry
#393
Een lot van twee kristallen vazen. Eén kleurloze, gemerkt Val St. Lambert, de andere geel in de massa.
A lot of two crystal vases. One colourless, marked Val St. Lambert, the other yellow in the mass.No longer availableDim. h 25 & 21 cmEstimate: € 60/80 -
#213
Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
#529Salvador Dali
“Paarden”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200/220