Other lots by Jespers
-
#294Floris Jespers
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#292Floris Jespers
“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de la Lys”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 300/500 -
#279Floris Jespers
“Landschap met paarden”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
”Paysage et chevaux”. Techniques mixtes. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#277Royal Dux
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/250 -
#757
Een oude houten sigarenvorm.
Une forme à cigares en bois ancien.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 25/30 -
#528
Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#667
Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.
Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 150/200 -
#315
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300/400 -
#54MasquelierPeriod: 1741-1811
“Seconde vue d’Ostende”.”. Een kleurengravure naar O. Le May. Edit: Amis des Arts.
”Seconde vue d’Ostende”. Une gravure en couleurs d’après O. Le May. Edit: Amis des Arts.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#453
Een gevarieerd lot strips, waarbij Suske en Wiske, Nero en Sjors en Sjimmie.
Un lot de bandes dessinées, dont Suske en Wiske, Nero, Sjors en Sjimmie.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#660
Een pendule van blauw en wit aardewerk met koperen monturen.
Une pendule en faïence bleue et blanche aux montures en cuivre.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40/60 -
#629
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100/160 -
#214Buuk
“Hoevelandschap met boerin.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette et fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24,5 x 38 cmEstimate: € 100/160 -
#92
“Portret van een Hollandse vrouw. Olieverf op paneel, Een XIXde eeuws werk. Lichte schade aan het voorhoofd.
”Portrait d’une femme hollandaise”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Petit dégât au front.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#656Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 290 x 210 cmEstimate: € 100/160