Similar lots by type
-
#519Jaky Lefrançois“Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Portrait de femme vue du dos”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#489Jaky Lefrançois“Het blauwe hoofddeksel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le couvre-chef bleu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#44Jan Wouters“Charlotte”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘32.
”Charlotte”. Un dessin sanguin sur papier. Signé et daté ‘32.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#652“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#492J. SteerlinckEen architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599“Gezichten”. Aquarel op papier. Draagt monogram ‘AdV’.
”Visages”. Aquarelle sur papier. Porte le monogramme: ‘AdV’.No longer availableDim. 25 x 48 cmEstimate: € 260 / 280 -
#442Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#649“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 125 / 135 -
#312Jaky Lefrançois”Zomerhoeden op een stoel” en “Bloemen”. Twee stillevens. Aquarel op papier. Beiden gesigneerd, één gedateerd.
”Chapeaux d'été sur une chaise” et “Fleurs”. Deux natures mortes. Aquarelle sur papier. Signées, une datée.No longer availableDim. 47x37 cm; 46x37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#79“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#449Romain De SaegherPeriod: 1907 - 1986“Rivierzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fluviale”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#472“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Louis Belen“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49Robert QuintynPeriod: °1916Een paar houtskoolstudies met personages. Beide gesigneerd.
Une paire d’études au fusain. Signées.No longer availableDim. 14,5 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#504“Zeilschepen in een havenmonding”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd.
”Voiliers dans l’embouchure du port”. Fusain et gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 60 / 100 -
#202“Herenhoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1866. Engels werk.
”Fermette bourgeoise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1866. Travail anglais.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 260 / 280 -
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#464“Vrije compositie”. Indische inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kline’.
”Composition libre”. Encre indien sur papier. Porte la signature: ‘Kline’.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#322Louis Belen“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#529Jaky Lefrançois“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#509Jaky Lefrançois“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#342Jaky LefrançoisTwee aquarellen: “Een tuinzicht” en “Een kerkje in bloemenpracht”. Deze laatste met een stempel van het gemeentebestuur Antwerpen. Beiden gesigneerd.
Deux aquarelles: “Vue sur le jardin “ & “ Eglise dans toute sa splendeur fleurie”. Ce dernier avec le tampon de la municipalité d’Anvers.No longer availableDim. 56x47 cm; 39x30 cmEstimate: € 40 / 560 -
#432Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#298LongchampEen zwart-lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir noir, avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#524“Populieren”. Gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Peupliers”. Une toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#71Royal Dux“Jonge vrouw met appelen”. Een porselein met meerkleurig patina. Gemerkt onderaan en met sticker. Gaaf.
”Jeune femme et pommes”. Uns statue en porcelaine, patine polychrome. marque sous la base, avec étiquette.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 280 -
#190Een 14 karaats roze gouden ring bezet met een Fancy color diamant van 0,71 ct. SI1. en kleine briljantjes.
Une bague en or rose 14 ct sertie d’un diamant Fancy color de 0,71 ct SI1 et de petits brillants.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 700 / 800 -
#222“Ovaal damesportret.” Pastel op papier. Vroeg XIXde eeuw.
”Portrait de dame ovale”. Pastel sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#497Een Afrikaanse man van ivoor.
Un homme en ivoire africaine.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#30Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 80 / 150 -
#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
”Couple japonais”. Deux statues en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#676KashmirEen handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 185 x 123 cmEstimate: € 120 / 180 -
#292Gaston Wallaert“Klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pavots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219Romain Steppe“Zomers oeverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la rive en été”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250 / 260 -
#717Een lot gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij twee in de vorm van een paradijsvogel en één in de vorm van een oude wijze. De laatste twee van speksteen en de eerste van jade.
Un lot de petites statues chinoises sculptées dont deux représentant des oiseaux du paradis et une statue représentant un vieux sage. Ces deux derniers en pierre de lard, la première statue en jade.No longer availableDim. h: 13 - 18 cmEstimate: € 30 / 40

