Other lots by Fontein
-
#432Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Zittende vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Femme assise. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 150 / 200 -
#431Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#334
“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. In vier banden. Ed. La Renaissance du Livre. Brussel, 1928. In perfecte staat.
“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. En quatre volumes. Ed. La Renaissance du Livre. Bruxelles, 1928. En parfait état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#619E. Armand
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#237
Een applique met glas en een koperen kandelaar met gekleurde glazen kraaltjes.
Une applique en verre et un bougeoir en laiton avec des perles de verre colorées.No longer availableDim. h: 42 & 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#479
“Kabuki-acteurs”. Twee Japanse houtsneden. Ingekleurd. Enige slijtage.
Acteurs Kabuki. Deux gravures sur bois japonaises. Colorisées. Quelques usures.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 180 / 240 -
#353Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Het Moeilijke Evenwicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
L'équilibre difficile. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#175Pomellato
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet barnsteen. Gesigneerd.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.No longer availableDim. 11,38 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#75
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en een robijn van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct. et d'un rubis de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 650 / 750 -
#357Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Twee stillevens op doek. Eén gesigneerd en gedateerd 1990. (61 x 59 cm en 75 x 56 cm).
Deux natures mortes sur toile. Une signée et datée 1990. (61 x 59 cm et 75 x 56 cm).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60 / 100 -
#94Perton
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 232 cmEstimate: € 200 / 300