Other lots by Fontein
-
#432Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Zittende vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Femme assise. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 150/200 -
#431Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200/300 -
#429Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#570Goebel, Germany
“Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.
Knecht Ruprecht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°473. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#105Axedo
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27,15 gEstimate: € 400/500 -
#663
Een lot antieke landmetersbenodigdheden met o.a. verrekijkers meters en meetinstrumenten.
Un grand nombre de fournitures d'arpentage antiques, y compris des jumelles, des compteurs et des instruments de mesure.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#360Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Het paradijs voorbij”. Hars-olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Paradis au-delà. Huile et résine sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 200/250 -
#220
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1,10 ct. et de saphirs d'un poids combiné de +- 1,60 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1900/2000 -
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120/200 -
#560Goebel, Germany
“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#551
Een paar Alpenzichtjes, pen op papier. Dragen een handtekening.
Une paire de vues alpines, Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 80/120 -
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#587
Drie verschillende decoratieve designvazen van gekleurd glas.
Trois vases design décoratifs différents en verre coloré.No longer availableDim. h: 47; 57 & 93 cmEstimate: € 60/80 -
#325
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een druppelvormige robijn van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct. et d'un rubis en forme de larme de +- 3 ct.No longer availableEstimate: € 1400/1600 -
#434Barbie
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30