Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#101
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.
Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#82
Vier verschillende bronzen asbakken met reliëfdecors, resp. met een voetballer, een pijproker, een stoomlijner en de Menenpoort te Ieper.
Quatre cendriers en bronze à décor en relief d’un joueur de foot, un fumeur de pipe, un paquebot et la porte de Menin à Ypres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#100
Een lot glaswerk, bestaande uit een coupe, twee ijsemmertjes, een karaf, een mandje, een olie-en azijnstelletje en een schenkkan met verzilverde montuur.
Lot de verreries comprenant une coupe, deux seaux à glace, une carafe, un panier, un huilier-vinaigrier et une verseuse à monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/50 -
#52
Twee aardewerken tegels, waarbij één met een afbeelding van een tamboer, de andere met een ruiter te paard. Delft, omstreeks 1800. In houten lijst.
Lot de quatre carreaux dont un représentant un tambour, l’autre un cavalier. Delft vers 1800. Dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 13 x13 cmEstimate: € 25/40 -
#170
Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 50/70 -
#61
Een paar zeshoekige messingen kandelaars. Tijdperk art deco.
Paire de candélabres en laiton hexagonaux. Epoque art déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20/30 -
#167
Twee deurkloppers in de vorm van leeeuwenkoppen en een zittende putto met een bloemenguirlande van verguld brons.
Deux heurtoirs en forme de têtes de lion et un putto assis à la guirlande de fleurs en bronze doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25/35 -
#144
Vier paar slabestekken van verzilverd metaal en been, Waarvan twee met hoornen handvat.
Quatre couverts de salade en métal argenté et os. Deux aux manches en corne.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#43
“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#156
Een milieu-de-table van messing. het plat met een reliëfdecor van instrumenten, de handvatten in de vorm van roofvogels en het geheel gedragen door een siervaas op voet.
Milieu de table en laiton, le platà décor en relief aux instruments, les anses en forme de rapaces. Sur piédouche en forme de vasque.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 30/50 -
#171
Een houten wandklok, versierd met twee porseleinen zuiltjes naast de wijzerplaat. Gewichten en slinger manco.
Pendule en bois décorée de colonnettes en porcelaine flanquant le cadran. Poids et balancier manquent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#8
Twee paar metalen Japanse vaasjes, waarbij één met een landschapsdecor en één met een decor van pauwen van parelmoer.
Deux paires de vases japonais dont une aux paysages et une aux paons en nacre.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 25/30