A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
#211Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
#35Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
An XXL vintage model train, missing some pieces and has been repainted.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x l 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg.No longer availableOnline onlyDim. h 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#60Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
A lot of 2 earthenware figurines in pre-Columbian style.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#207Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
#251Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#220Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20