A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
A small porcelain pot with a colorful decoration of birds in bushes. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 9,5 cmEstimate: € 25 / 35
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#241Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
#123Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
A lot of 2 biscuit holy water fonts featuring angel and cherub sculptures.No longer availableOnline onlyDim. 18 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
#9Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#296Een bronzen vijzel met stamper, gedateerd 1825, een paar neo-gotische bellen van gegoten brons en een grotere bel met een vegetaal decor, eveneens van brons. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#110Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 10 / 15