Similar lots by type
-
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#99Kaiser W. GermanyEen lot van 7 polychroom porseleinen vogeltjes. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#18HerendEen kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
A small porcelain pot with a colorful decoration of birds in bushes. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 9,5 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
A green porcelain basket with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Een houten beeldje van een kantklosster en twee gipsen beeldes van lezende monniken.
A wooden statue of a lace maker and two plaster statues of reading monks.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68WMFEen lot verzilverd bestek, bestaande uit 12 dessertvorken en lepels. 2105, 2104, 0060. Bijgevoegd een 24kt vergulde ‘Cromargan’ taartschep (tevens WMF)
A lot of silver-plated cutlery, consisting of 12 dessert forks and spoons. Included is a 24kt gold-plated 'Cromargan' cake server (also WMF).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#16Een roodpaarse art deco vaas met vergulde fries met personages in reliëf..
A red purplish art deco vase with a gilt band and relief scene.No longer availableOnline onlyDim. H. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#173Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
A lot of 3 Blanc de Chine figurines. Some flakes and missing fingers.No longer availableOnline onlyDim. 36 & 20 cmEstimate: € 20 / 40 -
#221Een Vlaams aardewerken schenkkan met opschrift: Abbaye Notre Dame D’Orval.
A Flemish earthenware jug with the inscription: Abbaye Notre Dame D’Orval.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#266Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#275Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
A set of 2 bronze angels, presumably part of a chandelier.No longer availableOnline onlyDim. h 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#157Een lot van 3 karafjes in blauw glas, zg. Bristol Blue genoemd. bij 1 karafje ontbreekt de stop.
A lot of 3 carafes in blue glass, called Bristol Blue. 1 carafe is missing its stopper.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 20 / 30


