A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
#214Een glazen stolp met houten voet.
#241Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#198Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#147“Padmasambhava”. Een verguld bronzen beeldje van een Tibetaanse Boeddha. Staf manco.
"Padmasambhava". A gilded bronze statue of a Tibetan Buddha. Staff missing.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 80 -
#10Een lot van 2 vintage tafelmodel aanstekers, één in koper met centraal een boom, één in blauw kristal en messing.
A lot of 2 vintage table lighters, one in copper with a tree motif in the center, and one in blue crystal and brass.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#216Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 27 cmEstimate: € 20 / 40