#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
A small porcelain pot with a colorful decoration of birds in bushes. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 9,5 cmEstimate: € 25 / 35
#128Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
#198Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#189Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
#140Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
A chandelier in copper and crystal with five light points.No longer availableOnline onlyDim. h 66 x Ø 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
A Delft earthenware lidded box, decorated with a farmhouse and windmill scene, dated 1-6-1991, Nieuwpoort. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#249Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#291Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
A silver-plated coffee and tea set with milk jug and sugar bowl.No longer availableOnline onlyDim. 22 cmEstimate: € 40 / 60